Rihannos „exas“ vėl nesuvaldė savo kumščių

Buvęs Rihannos mylimasis Chrisas Brownas eilinį kartą prisidirbo: naktį iš šeštadienio į sekmadienį dėl žmogaus užpuolimo jį sulaikė policija.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, paryčiais prie vieno Vašingtono viešbučio tarp dainininko ir nežinomo vyruko kilo konfliktas, pasibaigęs muštynėmis. Liudininkai tvirtina, kad pirmasis kumščius į darbą paleido Brownas!

Nukentėjusįjį išvežė greitoji, o Chrisą ir jo asmens sargybinį - policijos pareigūnai. Kokia sumuštojo sveikatos būklė kol kas neaišku. Tačiau faktas, kad Brownui šis incidentas gali baigtis nelabai linksmai, juk iki šiol dar nesibaigė jam skirtas bandomasis laikotarpis, kurį vyrukas gavo po to, kai sumušė Rihanną. 2009 metais teismas jam skyrė 5 metus lygtinai.

Beje, su Chriso pykčio priepuoliu prieš porą mėnesių teko susidurti ir vienai merginai - modeliui iš Rusijos. Tą kartą dainininkas įvažiavo į šios moters automobilį, išplūdo ją įvairiais keiksmais ir pabėgo iš įvykio vietos. Už šį incidentą teismas skyrė jam bausmę: tūkstantį valandų atliekant viešuosius darbus.

Jei ir šį kartą dainininko kaltė bus įrodyta, jam gresia keli metai tikrų grotų...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis