Robertas Pattinsonas ritasi į dugną

Skyrybas kiekvienas išgyvena savaip. Robertas Pattinsonas, panašu, pasirinko ne patį geriausią būdą: jo draugai tvirtina, kad aktorius visa galva pasinėrė į naktinį Los Andželo gyvenimą ir rizikuoja sužlugdyti savo karjerą.

O prasidėjo viskas tuomet, kai Robertas sužinojo apie tuometės jo mylimosios Kristen Stewart išdavystę su filmo, kuriame ji vaidino, režisieriumi. Šaltiniai tvirtina, kad Robertui niekaip nepavyksta vienu metu susidoroti su jį užgriuvusia šlove ir buvusios merginos išdavyste:

„Kristen sudaužė jo širdį. Jis nebe tas Robertas, kurį mes visi pažinojome. Net jo kolegos sotūs iki gerklės: jų darbas neturi priklausyti nuo to, su kuo jis draugauja arba kokiam vakarėlyje linksminasi.“

Paskutinis audringas vakarėlis, kuriame Robertas Pattinsonas buvo užkluptas fotografų, vyko per dainininko Zako Efrono gimtadienį. Pastarasis - naujas geras Roberto draugas. Tiesa, ne pats geriausias pavyzdys, mat Zakas jau ne kartą gulėjo reabilitacijos klinikoje. Negana to, prieš savaitę paparaciams pavyko nufotografuoti Pattinsono kumščius, kurie buvo padengti mėlynėmis, panašu, likusiomis po muštynių.

Tikėkimės, vyrukas susiims. Būsimasis jo filmas „Mission: Blacklist“ gali būti paskutinė galimybė įrodyti, kad jis kažką sugeba. Priešingu atveju Robertas visam gyvenimui liks Edvardu iš „Saulėlydžio“ - vieno vaidmens aktoriumi. O aktoriui už tai tikriausiai nėra nieko baisiau...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis