Portia de Rossi atvirai papasakojo, kodėl nenorėjo būti lesbiete

Aktorė Portia de Rossi ištekėjusi jau 5 metus, tik susituokė ji ne su vyru, o su ilgamete savo drauge, žinoma laidų vedėja Ellen DeGeneres.

Dabar apie Portios orientaciją žino visas pasaulis, tačiau buvo laikas, kuomet aktorė ne tik slėpė tai nuo visuomenės ir pačių artimiausių, bet ir nenorėjo prisipažinti sau pačiai. Apie tai ji papasakojo atvirame interviu laidoje „The Conversation with Amanda de Cadenet“.

Pirmą kartą viešai apie tikrąją savo orientaciją ji prabilo prieš 8 metus. Be abejonės, pasiryžti buvo nelengva. Portia pasakoja, jog žinomų lesbiečių buvo labai nedaug, o ji pati homoseksualumą suprato kaip kažką „keisto“.

„Aš tiesiog nenorėjau būti lesbiete. Iš pradžių nepažinojau nei vienos lesbietės, maniau, kad jos keistos ir nekenčia vyrų bei yra labai rimtos. Aš turėjau šiuos juokingus įsitikinimus, o aplinkui nebuvo nei vienos įžymybės, politiko ar kito žinomo žmogaus, į kurį galėčiau lygiuotis ir galvoti „O, aš galėčiau tokia būti“. Nebuvo nieko, kad galėčiau sakyti „Aš galėčiau susitikinėti su ja ir aš noriu būti tokia, kaip ji“... Galvojau tik apie tai, kad nenoriu taip gyventi, kad neprivalau ir man to nereikia, aš tiesiog sustabdžiau savo emocinį gyvenimą.“

Tačiau nuo tada, kai išdrįso viešai prabilti apie savo orientaciją, de Rossi dažnai atvirai pasakoja apie save ir santykius su žmona Ellen DeGeneres.

„Slėpimas tiesiog sunaikino ir pražudė mane. Paauglystėje patyriau daugybę sielvarto, nes su savo geriausia drauge negalėjau pasidalinti svajone, koks gyvenimas su ja galėtų būti... Tai truko iki kol man suėjo 18 metų. Tada supratau, jog turiu susitikinėti su kitomis lesbietėmis jeigu noriu kada nors įgyvendinti šią svajonę“ - pasakojo Portia De Rossi dar 2010 metais laidoje „The Oprah Winfrey Show“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis