Kaip Kate Middleton atnaujino Kensingtono rūmų dizainą

Nors pagrindinis Kembridžo hercogienės Catherine rūpestis – neseniai gimęs sūnus, pastaruosius 18 mėnesių ji užsiima ir Kensingstono rūmų atnaujinimu, į kuriuos jaunoji šeima planuoja įsikelti sūnui ūgtelėjus.

Pasak patikimo šaltinio, Catherine ir nėštumo laikotarpiu buvo atsakinga už dvidešimties kambarių rūmų rekonstrukcijos procesą, apžiūrinėjo audinius, antikvarinius daiktus ir baldus. O kaip gi kitaip, juk ji bus naujoji namų šeimininkė!

Princo Williamo žmona nusprendė, kad pirmiausia rūmai turi būti patogi ir įdomi vieta jos sūnui. Atnaujintoje Kensingstono rūmų teritorijoje bus įrengtas didžiulis parkas, rūmų viduje bus trys virtuvės, moterų ir vyrų vonios kambariai ir net slėptuvė (taip vadinamas „siaubo kambarys“). Tas pats informacijos šaltinis teigė:

„Kensingstono rūmai saugūs ir komfortiški. Be to, juose juntama absoliuti laisvė. Interjero dekoravimui hercogienė pasirinko smėlio, dramblio kaulo ir rudus atspalvius. Prie šio projekto ji dirbo kartu su dizainere Ann Allen. Ypatingą dėmesį būsimoji šeimininkė skyrė antikvarinėms interjero detalėms. Be jau turimų savo kolekcijoje aksesuarų, jaunoji dama išsirinko du XIX amžiaus šviestuvus į foje ir dekoratyvinį persišką kilimą už 50 000 dolerių. Taupymo sumetimais Catherine Piterio Jonsono parduotuvėje užsakė šešis nedidelius dirbtinio kailio pledus, kainuojančius tik po 129 dolerius už vienetą.“

Jaunieji tėvai viliasi, kad princui Georgui bus gera augti vietoje, kur savo vaikystę praleido jo tėvas ir dėdė. Laikas parodys, bet mes kažkodėl tuo visai neabejojame.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis