Tomas Cruise neigia, kad nutraukė bendravimą su savo dukra

51-erių aktorius Tomas Cruise kreipėsi į teismą, mat du bulvariniai laikraščiai In Touch ir Life&Style, priklausantys vienam leidėjui, 2012 metais publikavo šmeižiančius straipsnius, kuriuose rašoma, kad po skyrybų su Holmes, Tomas nutraukė bendravimą su Suri. Kiek už tokį šmeižtą aktorius ketina prisiteisti? Ogi visus 50 milijonų dolerių!

„Tvirtinimas, kad aš „palikau“ Suri po skyrybų – absoliutus melas. Aš jokiais būdais neišbraukiau Suri iš savo gyvenimo, nei fiziškai, nei emociškai, nei finansiškai, nei dar kažkokiu tai kitu būdu“ – pareiškė aktorius teisminiuose dokumentuose.

Tomas neneigia, kad pasirodžius šiems straipsniams jis iš tiesų buvo toli nuo dukros. Tačiau priežastis buvo ne jo nenoras matytis su mažyle, o užimtumas filmavimuose.

„Mes su Suri matėmės 2012 metų liepą, rugpjūtį, lapkritį ir gruodį. Tačiau net ir tuo metu, kai filmuodavausi kitose šalyse, mes buvome ir išlikome artimi. Aš reguliariai domėjausi viskuo, kas susiję su jos mokykla bei draugais ir tai mes aptardavome kalbėdami su ja telefonu“, – pažymėjo Cruise.

Kaip bendravimo su Suri įrodymą, aktorius pateikia elektroninius laiškus, siųstus tuo laikotarpiu Suri motinai. „Kaltinami pareiškimai, neva Suri „jautėsi palikta“ – taip pat melas. Aš įsitikinęs, kad mano dukra ilgisi manęs – nei savo žodžiais, nei veiksmais ji neparodė, kad jaučiasi palikta“, cituoja įžymybės žodžius People.

Labai tikėtina, kad teisminis procesas tarp aktoriaus ir leidėjų vis tik įvyks, nes žurnalo advokatai laikosi savo tiesos ir tvirtina, kad turi patikimų šaltinių, kurie gerai susipažinę su Cruis’o šeimos situacija, komentarus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis