Dabartinė Renee Zellweger - tarsi visai kitas žmogus

Neseniai vykusiame Giorgio Armani pristatyme visi žvilgsniai krypo į Renee Zellweger. Permainos - akivaizdžios, tik sunku suprasti, kas konkrečiai pasikeitė. Nenuostabu, kad prasidėjo spėlionės, nelabai nudžiuginusios pačią Renee.

Žiniasklaidoje pasipylė kalbos, kad aktorė pasidarė plastinę operaciją, o tuo pačiu buvo prisiminta ir seniai gvildenama tema - anoreksija, kurią aktorei „pripaišo“ jau ne pirmą kartą. Ruošdamasi vaidmeniui filme „Bridžitos Džouns dienoraštis“, ji priaugo maždaug 10 kilogramų, o vėliau atsikratė ne tik tų 10 kilogramų, bet ir gerokai daugiau. Pavargusi nuo nesibaigiančių apkalbų, Renee viename interviu atvirai pareiškė:

„Kiekvieną kartą, kai skaitau apie tai, kad badauju arba sergu anoreksija, man būna skaudu. Tai neteisinga! Nelabai malonu skaityti tokius dalykus apie save. Aš rūpinuosi savo fizine ir emocine sveikata, tai kodėl būtinai turiu kažkuo sirgti?"

Norisi tikėti, kad tai tiesa. Bet kad Renee pasikeitė - faktas. O jei ir plastinės operacijos dėka - ar tai taip jau blogai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis