Jos nebijo būti savimi: 10 biseksualių žvaigždžių

Aktorė Portia de Rossi, jau 5 metus gyvenanti su laidų vedėja Ellen DeGeneres, atvirai prisipažino, jog ilgą laiką slėpė savo seksualinę orientaciją, nes tais laikais žinomų lesbiečių buvo labai nedaug. Akivaizdu, kad laikai keičiasi: dabar garsios pramogų pasaulio atstovės gana drąsiai atvirauja, kad mėgaujasi intymia ne tik vyrų, bet ir moterų draugija.

27 metų aktorė Amber Heard suviliojo kolegą Johnny Depp`ą (sakoma, kad ji kalta dėl Johnny ir Vanessos Paradis skyrybų), o vėliau metė jį dėl modelio Mari de Vilpen.

Dabar Angelina Jolie – tobula žmona ir šešių vaikų mama, o kadaise jos audringi romanai drebino pramogų pasaulį. Sakoma, kad su modeliu ir fotografe Jenny Shimizu ją siejo toli gražu ne tik draugiški santykiai. O ir dabar Angelina Jolie garsiai pasisako už tai, kad JAV būtų suteikta teisė tuoktis tos pačios lyties asmenims.

„Aš nesu lesbietė. Myliu visus žmones, nepriklausomai nuo to, kokios jie lyties“ – pareiškė Lindsay Lohan. Aktorė ilgą laiką susitikinėjo su didžėja Samanta Ronson ir net kalbėjo apie galimas vestuves. Merginų keliai išsiskyrė, bet Lohan buvo pastebėta su ne viena tariama meiluže, nors rimtų romanų daugiau neužmezgė.

Viena iš seksualiausių pasaulio moterų, Megan Fox viešai prisipažino: „Aš – biseksualė ir esu turėjusi santykių su merginomis. Tačiau galiausiai vis dėlto pasirinkau patį geriausią vyrą pasaulyje“. Tiesa, skeptikai teigia, kad tokia išpažintis – ne kas kita, kaip tik reklaminis triukas, nes jokie aktorės romanai su moterimis nėra užfiksuoti. O juk Holivude nieko nepaslėpsi...

Dainininkė Nelly Furtado neslepia, kad yra pasiryžusi seksualiams eksperimentams: „Moteriškos kūno linijos man patinka ne mažiau, nei vyriškos. Man atrodo, kad visi žmonės iš prigimties yra biseksualūs.“

Fergie prisipažino, kad yra turėjusi seksualinių santykių su merginomis, tačiau niekada nežiūrėjo į jas, kaip į gyvenimo partneres.

„Aš ne prieš santykius su moterimis. Tiesa, ne visiems mano vyrams tai buvo priimtina. Mano biseksualumas juos gąsdino“ - atviravo Lady Gaga.

Drew Barrymore taip pat nemano, kad biseksualumo reikėtų gėdytis: „Moteriška draugystė gali peraugti į kai ką daugiau. Mano lovoje buvo daug moterų, bet šeimyninį gyvenimą aš galiu gyventi tik su vyru.“

Gal Melanie Brown pseudonimas Mel Bi nėra tik šiaip sau? Juk daininkė vienu metu draugavo net su keliomis moterimis. Bet tai tikrai nesutrukdė buvusiai Spice Girls narei du kartus ištekėti!

Aktorė Anna Paquin drąsiai rėžė: „Aš biseksuali ir man nė motais!“ ir netgi sudalyvavo projekte, skatinančiame gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų lygybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis