Iš vargšų į turtuolius: įžymybės, kadaise buvusios benamiais

Dabar jie turtingi ir žinomi, bet tam, kad patektų ten, kur jie yra šiandien, šiems žmonėms reikėjo labai pasistengti. Oskaro laimėtoja Halle Berry be pastogės liko būdama dvidešimties, kai norėdama tapti aktore, ji išvyko į Čikagą, o jos motina nusprendė neremti dukters finansiškai. Duodama interviu „Star Pulse“ aktorė prisipažino: „Tai išmokė mane pakovoti už save. Aš galiu rasti išeitį iš bet kokios situacijos, net jei reikėtų glaustis pigiuose nakvynės namuose ar pragyventi iš menkų pajamų. Aš tapau žmogumi, žinančiu, kad visada pasieksiu savo“.

Hilary Swank užaugo mašinų priekabų kvartale, o būdama paauglė su motina gyveno mašinoje. Prieš tapdama Oskaro laureate, Swank metė mokyklą ir spėjo paragauti nuskurdusios aktorės duonos. Būdama 15, ji su motina paliko savo namus Vašingtono valstijoje ir patraukė į Kaliforniją su 75 doleriais ir mobilaus telefono kortele kišenėje. Atvykusios, jos kelias savaites gyveno mašinoje.


Hilary Swank

Laimei, netrukus Swank gavo pasiūlymą Tinos Brendon vaidmeniui filme „Vaikinai neverkia“, už kurį gavo 3000 dolerių. Hilary gavo kino meno Akademijos premiją už geriausią moters vaidmenį ir išgarsėjo.

Būdama dvidešimties, šokėja Carmen Electra tapo bename, kai jos buvęs vaikinas pavogė visas jos santaupas. Porai metų ji Holivude liko be pastogės. Sėdėdama ant suoliuko parke, kepinant 40 laipsnių karščiui su sauja smulkių kišenėje, bet avėdama Versace firmos aukštakulniais, kuriuos išeidama spėjo apsiauti, ji davė sau žodį, kad padarys viską, jog išliptų iš šios duobės.


Carmen Electra

Didžiausio specializuoto kavos parduotuvių tinklo Kanadoje įkūrėjas Frankas O’dea, būdamas dvidešimties, valkatavo ir prašė išmaldos gatvėje. Tai tęsėsi tol, kol jis su savo partneriu nusprendė atidaryti kavinę „Antras puodelis“, kuris šiandien yra didžiausias specializuotas kavos tinklas Kanadoje ir turi 360 sėkmingai veikiančius filialus.

Jim Carrey, metęs mokyklą, su savo šeima ilgą laiką gyveno namuke ant ratų ir pabuvojo daugelyje Kanados vietų, vėliau gyveno suręstoje palapinėje priešais savo sesers namus. Carrey pasakojo, kad būtent šiuo, materialiai sunkiu jam laikotarpiu, jis atrado savo humoro jausmą.


Jim Carrey

Finansų konsultantė Suze Orman šiandien – turtinga moteris ir valdo 25 milijonų dolerių vertės turtą, o 1973 metais 4 mėnesius ji glaudėsi furgone ir nieko daugiau negalėjo sau leisti. Suze Orman tapo ne tik plačiai žinoma finansų konsultante ir Emmy premijos laureate, ji taip pat išleido ne vieną bestselerį.

Kovinių filmų režisieriaus John Woo vaikystėje su savo šeima gyveno gatvėje, Honkonge. 1953 metais siautėjęs siaubingas gaisras be pastogės paliko ne tik John’o šeimą bet ir dar 50 tūkstančių apylinkės gyventojų. Galima tik spėlioti ar sunkūs išgyvenimai vaikystėje ir įkvėpė John’ą Woo sukurti tokius pagarsėjusius filmus kaip „Misija neįmanoma – 2”, „Sulaužyta strėlė“ ir „Kalbantys vėjui“.

Po to, kai Jewel buvo atleista iš darbo dėl to, kad nesutiko su savo bosu gultis į lovą, ji beveik mėnesį buvo bedarbe ir vos nenumirė automobilių stovėjimo aikštelėje. „Mane išmetė iš buto ir dar išrašė sąskaitą. Tada aš pagalvojau: gerai, kurį laiką, kol atsistosiu ant kojų, pagyvensiu mašinoje. Tačiau turėdama problemų su inkstais dažnai sirgdavau ir man nepavykdavo ilgiau užsilaikyti nė viename naujame darbe. Neturėdama sveikatos draudimo aš vos nenumiriau greitosios medicinos pagalbos automobilių stovėjimo aikštelėje, nes be draudimo jie nenorėjo manęs gydyti… Tuomet aš nusprendžiau grįžti prie dainavimo, pasakojo visame pasaulyje dabar žinoma dainininkė.

Daniel Craig’ui yra tekę nakvoti ir ant suoliuko parke. Šiandien jį visi žino kaip „agentą 007“, tačiau Daniel Craig’as yra išgyvenęs ir valkatavimo laikotarpį.


Daniel Craig

Prieš tapdama „džiazo karaliene”, Ella Fitzgerald buvo susijusi su kriminaliniu pasauliu ir gyveno gatvėje. Iki to laiko, kai Fitzgerald tapo „galimai pačia geriausia visų laikų džiazo dainininke“, ji pakankamai daug iškentėjo: pradžioje neteko mamos, tada patyrė patėvio prievartą. Kurį laiką ji dirbo mafijai, kol įkliuvo policijai ir buvo išsiųsta į mergaičių mokyklą. Tačiau Ella iš ten pabėgo ir, galima sakyti, iki savo debiuto „Apollo“ teatre 1934 metais, buvo benamė.

Išskirtinio balso dainininkė greitai išgarsėjo. Per savo karjerą ji gavo 13 „Grammy“ ir buvo apdovanota medaliais iš abiejų prezidentų rankų: Ronald’o Reagan’o ir Georg’o Bush’o. Ella Fidzgerald mirė 1996 metais, o 2007 jos atvaizdas buvo įamžintas ant JAV pašto ženklo.

Michael`o Oher`o benamystės ir kančių istorija filme „Nematoma pusė“ tapo atradimu pasauliui. Vaikystėje ir ankstyvoje jaunystėje Michael’ui Oher’ui teko gyventi gatvėje, nes jo sutrikusios psichikos motina nesugebėjo rūpintis vaiku ir praktiškai neišeidavo iš aludžių. Po to jį priglaudė viena pasiturinti šeima, jis pradėjo žaisti Misisipės universiteto futbolo komandoje, o 2009 metais pasirašė kontraktą su „Baltimore Ravens“ komanda. Michael’io Oher’o jaudinanti gyvenimo istoriją atsispindėjo Michael’io Lewis’o 2006 metais išleistoje knygoje „Nematoma sėkmės pusė“ ir filme „Nematoma pusė“.

Kelly Clarkson, teko gyventi benamių prieglaudoje, kai sudegė jos butas. JAV pop roko dainininkei, dainų autorei ir aktorei Kelly Clarkson, prieš laimint American Idol konkursą, teko kurį laiką glaustis nakvynės namuose ir naudotis bendru dušu sporto klube, nes sudegus butui ji neturėjo kur eiti.


Kelly Clarkson

Dar neturėdamas 10 metų, Charlie Chaplin’as jau žinojo, ką reiškia gyvenimas Londono gatvėse. Anksti mirus tėvui, Chaplin’o motina atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, tad jam su jaunesniu broliu teko išgyventi savarankiškai. Kadangi abu tėvai sukosi šou versle, tai ir abu broliai nusprendė pratęsti jų veiklą. Taip Charlie Chaplin’as į istoriją įėjo kaip vienas didžiausių nebylaus kino aktorių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis