10 romantiškiausių žvaigždžių susipažinimo istorijų

Kur paprastai susipažįsta eiliniai žmonės? Darbe, viešajame transporte, gatvėje, mokymo įstaigose, klubuose. O kur susipažįsta įžymybės? Pasirodo, kad dažniausiai koncertuose ir filmavimų aikštelėse.

Kate Hudson ir Matthew Bellamy

Nuotrauka: Scanpix/Mavrix, AP

Amerikiečių aktorė Kate Hudson savo būsimą meilę sutiko Kalifornijoje, Coachella muzikiniame festivalyje. Kate buvo „Radiohead“ gerbėja ir atėjo pasiklausyti grupės koncerto, o tuo pačiu ir pabendrauti su grupės vokalistu. Matthew Bellamy buvo „Radiohead“ lyderio Thomo Yorke draugas. Iš pat pradžių aktorė neatkreipė į jį dėmesio, tačiau aplinkybės taip jau susiklostė, kad visi aplink išsiskirstė ir Kate su Matthew liko vieni. Aktorė kažkodėl susidrovėjo ir pasakė turinti susirasti savo draugus, į ką Matthew atsakė: „Nepergyvenk, aš tavimi pasirūpinsiu“. Ši frazė ir tapo lemtinga. Nuo to laiko aktorė Kate Hudson ir grupės „Muse“ vokalistas, gitaristas ir pianistas Matthew Bellamy nesiskiria. O 2011 metais pora susilaukė sūnelio.

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Apie aktorės ir muzikanto pažintį buvo taip kalbama: 2002 metais Gwyneth taip susižavėjo britų grupės „Coldplay“ pasirodymu, kad iš karto po koncerto nuskubėjo į grimerinę gauti vokalisto Chriso Martino autografo. O štai Chrisas Martinas buvo įsimylėjęs kitą aktorę ir laukė jos atvykstant į koncertą. Svarbiausia, kad Chrisas ketino koncertą pradėti fraze: „Visa tai dėl …“ ir ištarti viešnios vardą. Jis taip nusivylė, kad leptelėjo pirmą jam į galvą atėjusį vardą. „Visa tai skirta Gwyneth Paltrow“, – nuskambėjo iš scenos. Jis net nežinojo, kad Gwyneth buvo salėje. Suintriguota aktorė nusprendė išsiaiškinti, kodėl nepažįstamasis skiria jai dainą. Šiuo metu pora augina du vaikučius.

Penelope Cruz ir Javier Bardem

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Aktoriai Penelope Cruz ir Javier Bardem susipažino 1992 metais, o susituokė tik 2010-ų liepą. Susipažino jie filmavimo aikštelėje, filmuojant „Meilė, seksas ir rūkytas kumpis“. 16-metei Penelopei tai buvo pirmas rimtas vaidmuo kine. Nepaisant savo drovumo, ji sutiko vaidinti erotinėse scenose su Javieru Bardemu. Filmavimo metu Bardemas visiškai pametė galvą dėl Penelopės. Visi, išskyrus pačią Penelopę, matė, kad jis įsimylėjęs. Aktorė tvirtina, kad tuomet tarp jų nebuvo susižavėjimo kibirkštėlės. O atsirado ji 2007 metais, filmuojant romantišką Woody Alleno komediją „Viki, Kristina, Barselona“, kuriame garsūs aktoriai talentingai suvaidino du aistringus įsimylėjėlius. Beje, apsimetinėti jiems nė nereikėjo. Šiuo metu žvaigždžių šeima augina du vaikučius.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Angelinos Jolie ir Brado Pitto santykiai užsimezgė 2004 metais, filmuojant juostą „Misteris ir Misis Smitai“. Sako, kad iš pradžių aktoriai ne itin pamėgo vienas kitą ir nuolat kėlė skandalus, kol vienas gudrutis uždarė juos furgone tam, kad jie galiausiai išsiaiškintų savo santykius ir liautųsi baręsi filmavimo aikštelėje. Būtent ten ir įvyko lūžis jų santykiuose. Gal ši istorija su furgonu ir sugalvota, kas ten žino, bet kad tarp jų užsimezgė simpatijos – faktas. Įsimylėjėlių nuotraukos mirgėte mirgėjo žurnalų puslapiuose. Aktoriai savo artimus santykius neigė, juk tuo metu Bradas buvo vedęs Jennifer Aniston, serialo „Draugai“ žvaigždę. Tačiau tiesos nenuslėpsi. Žiniasklaida apkaltino Angeliną nuviliojus svetimą vyrą. Tačiau, nepaisant to, pora kartu iki šiol. Angelina ir Bradas augina šešis vaikus (tris savus ir tris įsivaikino).

Jennifer Aniston ir Justin Theroux

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Po skyrybų su Bradu Pittu aktorė Jennifer Aniston nesėkmingai bandė susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą, kol 2010 metų rudenį, filmuojant komediją „Wanderlust“ sutiko aktorių Justiną Theroux. Tačiau jų pažintis įvyko ne filmavimo aikštelėje. Jennifer Justinas „į akį krito“ dar anksčiau. Tas kartas buvo prieš penkerius metus, kai vos jį pamačius, iš jos lūpų išsprūdo: „O, koks mielas“. O filmavimo aikštelėje įvyko nesusipratimas – aktorė nepažino Justino, mat jo veidas buvo apžėlęs barzda ir ūsais. Pora iš šios situacijos smagiai pasijuokė ir nutarė pratęsti pažintį. Tačiau Justinas tuo metu buvo vedęs. Tad Jennifer, kaip ir Jolie, kuri nuviliojo Bradą, pelnė šeimos ardytojos reputaciją. Vis tik Jennifer norėjo būti gerutė. Ji susitiko su Justino buvusiąja ir patikino ją, kad su aktoriumi susitikinėti pradėjo tik jam nutraukus ankstesnius santykius.

Victoria ir Davidas Beckhamai

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Viktoria Adams ir Davidas Beckhamas pirmą kartą vienas kitą pamatė 1997 metais labdaros futbolo rungtynėse. Victoria futbolu nesidomėjo, tad apie Beckhamą nieko nebuvo girdėjusi. O į rungtynes pateko tik todėl, kad „Spice Girls“ vadybininkas buvo didelis „Manchesterio“ sirgalius. Lygiai taip pat ir Davidas nesidomėjo pop–muzika ir nieko nežinojo apie Victorią. Beckhamą papirko tai, kad Victoria nepaprašė autografo ir nelaikė jo žvaigžde. „Vadinasi, jai nerūpi mano garbė ir mano pinigai“, – maždaug taip pagalvojo Davidas ir paprašė merginos telefono numerio. Jo dėmesys ir asistavimas privedė prie to, kad Victoria pakvietė vaikiną į namus ir supažindino jį su savo tėvais. O čia Davidas „sublizgėjo“ pasisiūlydamas po pietų suplauti indus. Ar gi galėjo Victorios tėvai svajoti apie geresnį vyrą savo dukteriai? Praėjus metams įsimylėjėliai paskelbė apie sužadėtuves, o 1999 metų liepos 4-ą atšoko vestuves. Sutuoktiniai augina keturis vaikus.

Justin Timberlake ir Jessica Biel

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Dainininkas ir aktorė susipažino 2007 metais „Auksinio gaublio“ ceremonijos metu. Vieno šaltinio teigimu, jaunuoliai susibendravo, tačiau paprašyti Jessicos telefono numerio tuo metu Justinas taip ir nesiryžo. Po to jis paprašė, kad nuostabios gražuolės telefono numerį sužinotų jo draugas. Atkaklūs skambinėjimai ir kvietimai į pasimatymus palaužė Jessicą ne iš karto. Kito šaltinio teigimu, vos praėjus kelioms dienoms po „Auksinio gaublio“ ceremonijos porelė jau atostogavo kalnų slidinėjimo kurorte. Kaip ten bebūtų, apie tai, kad Justinas ir Jessica susitikinėja, visuomenė sužinojo 2008 metų vasarį. O 2011 metais jie oficialiai paskelbė apie skyrybas (sklandė gandai, kad Justinas buvo neištikimas). Tačiau vos po kelių mėnesių pora susitaikė. Panašu, kad mergina jam atleido. Jessica ir Justinas susituokė 2012 metų spalio 19-ą.

Orlando Bloom ir Miranda Kerr

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Britų kino aktorius Orlando Bloomas ir australų „Victoria’s Secret“ ženklo modelis Miranda Kerr susipažino 2006 metais viename iš madų šou Niujorke. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Bent jau iš Orlando pusės. O štai Mirandą ne itin džiugino perspektyva susitikinėti su populiariu aktoriumi, kurį medžioją pulkai gerbėjų. Tačiau Orlando buvo labai atkaklus ir trauktis nesiruošė. Savo atkaklumu jis ir papirko nepasiekiamą gražuolę. Beje, Miranda prisipažino, kad visus šešis mėnesius po pažinties su Orlandu jiedu buvo tik draugai. Taip kad prisiliesti prie jos kūno Orando Bloomui teko laimė ne iš karto. 2010 metų vasarą įvyko jų vestuvės, o 2011 metų sausį porai gimė sūnus. Deja, visai neseniai buvo pranešta, kad pora pasuko skirtingais keliais.

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Amerikiečių aktorės, jaunimui skirto serialo „Liežuvautoja“ žvaigždės Blake Lively meilė kanadiečių aktoriui Ryanui Reynoldsui suliepsnojo vos pamačius jį filmavimo aikštelėje. Tačiau ji susidūrė su kliūtimi, mat Ryanas tuo metu buvo vedęs Scarlett Johansson ir Lively kerams nepasidavė. Aktorei teko trauktis, tačiau tik kuriam laikui, nes 2011 metų vasarą Ryanas išsiskyrė. Lively nieko nelaukdama paliko savo ilgametį širdies draugą ir puolė į Reynoldso glėbį. Liežuvautojai vis tik tvirtina, kad Ryano skyrybos – ne kas kita kaip Lively rankų darbas. Atseit būtent dėl jos aktorius paliko Johansson. 2012 metų rugsėjo 9 dieną Blake ir Ryanas susituokė. Dieną prieš vestuves Blake Twitter tinkle parašė, kad išsipildė jos gyvenimo svajonė ir kad savo svajones pildyti reikia savo rankomis. Aktoriai prisipažino, kad svajoja apie gausią šeimą.

Al Pacino ir Lucila Sola

Nuotrauka: Scanpix/AFP

73-jų aktorius Al Pacino susitikinėja su jauna argentiniečių aktore Licila Sola. Poros neglumina 40-ies metų amžiaus skirtumas. Aktorius dar nebuvo nė karto vedęs, tačiau turi tris vaikus. O Lucila – dukrą. Galima sakyti, kad vaikų tema juos ir suartina. Susipažino jie 2005 metais viename iš vakarėlių ir kalbėjosi apie… vaikus. Po to savaitgaliais kartu su vaikais eidavo į kiną. Al Pacino tvirtina, kad jų meilė išaugo iš ilgos ir tvirtos draugystės. Lucila jam pritaria: „Mūsų santykiai vystėsi lėtai ir labai natūraliai“. Tačiau atėjo ta akimirka, kai abu suprato – tai meilė ir nesistengė savo santykių slėpti nuo visuomenės. Viešumoje Al Pacino elgiasi labai romantiškai, o Lucila spinduliuoja laime. Viename iš interviu ji prasitarė, kad norėtų aktoriui pagimdyti kūdikį. Ką gi, pažiūrėsim, ar pavyks jai nuvesti prie altoriaus pagarsėjusį širdžių ėdiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis