Egiptiečiai išvarė Beyonce iš piramidžių

Dainininkės Beyonce planai apsilankyti Gizos piramidėse netikėtai žlugo: buvęs Egipto ministras Zahi Havaas, atsakingas už antikinius reikalus, paprasčiausiai išmetė dainininkę, jos apsauginį ir fotografą iš ekskursijos!

Panašu, kad Beyonce kaip reikiant įsiutino ekskursijos vadovą, kuris negailėjo žvaigždei blogų žodžių:

„Dauguma žmonių, su kuriais man tenka važiuoti į ekskursijas, yra labai malonūs, kai kurie iš jų net tapo mano draugais. Bet ši dama... Mes sutarėme, kad ji atvyks 15 valandą, bet ji pavėlavo. Aš pasakiau, kad jai derėtų atsiprašyti, bet ji net nesiteikė burnos praverti.“

Kaip pasakoja ekskursijos vadovas, įprastai turistus fotografuoja jų vietinis fotografas, tačiau dainininkė nusprendė pasinaudoti savo asmeninio fotografo paslaugomis. Viskas būtų gerai, bet kuomet vietinis fotografas ėmė fotografuoti ne tik paprastus turistus, bet ir Beyonce, ginti žvaigždės privatumo stojo jos asmens sargybinis. Tai jau buvo paskutinis lašas, perpildęs Zahi Havaas kantrybės taurę.

„Aš pasakiau, kad jeigu ji sau leidžia taip nepagarbiai elgtis, tai savo ekskursijoje nenoriu jos matyti. Pasakiau, kad ji kvaila ir išvažiavau.“

Beyonce nėra pirmoji įžymybė, patenkanti į tokią situaciją svečioje šalyje. Panaši istorija nutiko ir Rihannai: dainininkę išvarė iš Jungtiniuose Arabų Emyratuose esančios šeiko Zayedo mečetės, kurioje žvaigždė bandė surengti asmeninę fotosesiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis