Kate Middleton stilistas visam laikui įtrauktas į juodąjį hercogienės sąrašą

Karališkoji šeima nusprendė atleisti Kate Middleton vestuvių stilistą Jamesą Price`ą, nes jis nusprendė pasinaudoti Kate vardu vardan savo reklamos.

Hercogienės stilistu jis dirbo nuo 2003 metų, ir būtent Jamesas kūrė Kate įvaizdį jos ir princo Williamo vestuvių dieną, o vėliau kartu su ja vyko ir į kelionę po Šiaurės Ameriką.

Pats Jamesas sako, kad vestuvinė hercogienės šukuosena, kurios padarymui prireikė 2 valandų, iškėlė į jas pačias aukštumas. Tačiau būtent nuo tada ir prasidėjo visos problemos. Iki to laiko Jamesas buvo samdomas salono Richard Ward darbuotojas, tačiau po tokios sėkmės nusprendė išbandyti savo jėgas ir pradėjo dirbti savarankiškai. Žinoma, reikėjo pasireklamuoti, todėl stilistas pradėjo viešinti Kate nuotraukas.

Nežinome, galbūt Jamesas ir atrado naujų klientų, tačiau garsiausią savo klientę – pačią Kate Middleton prarado. Hercogienė nusprendė likti ištikima grožio salonui, todėl nuo šiol jos išvaizda rūpinasi pats salono savininkas Richard Ward. „Richardas ją kerpa ir dažo plaukus, o stilistė Amanda Cook Tucker rūpinasi jos šukuosenomis oficialių renginių metu. Užtai buvęs stilistas Jamesas visam laikui įtrauktas į juoduosius Kate sąrašus“ - žurnalistams pasakojo šaltiniai.

Ką gi, nepasisekė Jamesui. Kartais geriau turėti šiek tiek mažiau, bet tikrai turėti, nei vaikytis pinigų ir likti be nieko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis