Naujas romanas: Britney Spears įsimylėjo jaunesnį vyruką

Britney Spears gyvenime buvo tiek įvairiausių nemalonių įvykių, kuriuos spauda su pasimėgavimu išnaršė iki mažiausių detalių, kad pagaliau pasirodžius geroms žinioms, mus apėmė nuoširdus džiaugsmas.

Leidiniui Entertainment Tonight 31 metų dainininkė prisipažino, kad pagaliau jaučiasi įsimylėjusi. Su naujuoju savo draugu, 27 metų Davidu Lucado, Britney susitikinėja dar tik keletą mėnesių. Vyrukas – ne iš šou pasaulio! Jis dirba vienoje Los Andželo advokatų kontoroje. Gal ir gerai, nes visi prieš tai buvę Britney santykiai su šou pasaulio atstovais baigėsi tikrai ne jos naudai.

„Aš įsimylėjusi... Man taip patinka, kad jis užsispyręs ir visada gina savo požiūrį. Jis pats įprasčiausias vyras. Aš jį dievinu. Jis juokingas ir aistringas. Kad ir ką darytų, jis į tai įdeda visas savo jėgas ir man tai labai patinka“ - interviu metu sakė Britney.

Anot dainininkės, naujajam jos vaikinui reikėjo praeiti nemenką išbandymą – jos tėčio įtarumą. Esą Britney tėvas išnaršė visą Davido biografiją ir.... Nerado nieko įtartino! „Mano tėtis pamišęs dėl tokių dalykų, ką jau padarysi“ - juokėsi ji.

O Britney, regis, rimtai nusiteikusi: jau svarsto apie galimybę dar kartą ištekėti ir susilaukti dar poros vaikų. Tikėkimės, šį kartą Britney pagaliau surado tikrąjį savo žmogų.

Beje, pamatyti, kaip atrodo saldžioji porelė, gali ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis