Žvaigždės, kurias išspyrė iš darbo

Už koncertus, filmus ir įvairiausias reklamas į jų sąskaitas plaukia milijonai, tačiau net ir garsiausioms pasaulio žvaigždėms kartais tenka patirti, ką reiškai išlėkti iš darbo.

Nivea atstovai nusprendė, kad Rihanna leidžia sau parodyti per daug nuogo kūno, o tai ne itin atitinka jų kuriama įvaizdį.

Mary-Kate Olsen „Got Milk?“ reklamos rodymas buvo nutrauktas dėl lieknutės merginos figūros ir pasklidusių gandų apie mitybos sutrikimus.

Sharon Stone leptelėjo, kad žemės drebėjimas Kinijoje įvyko dėl „blogos karmos“. Toks juokelis Christian Dior tikrai nepralinksmino.

Madonna išlėkė iš Pepsi dar 80-aisiais, kuomet išleido savo garsiąją dainą „Like a Virgin“.

Po to, kai sumušė Rihanną, Chris Brown neteko net dviejų kontraktų: su „Wrigley“ ir „Got Milk?“

Britney Spears prarado kontraktą su Pepsi po to, kai fotografai užfiksavo ją geriančią Coca Colą!

Tiger Woods koją pakišo daugkartinė neištikimybė savo žmonai. Tokiais skandalais pagarsėjusios žvaigždės atsisakė Gatorade ir kiti.

„Nusivylusi namų šeimininkė“ Teri Hatcher kažkada reklamavo Hydroderm produkciją, tačiau sandoris buvo nutrauktas, kai aktorė paputlino savo lūpas kitos firmos priemonėmis.

Kate Moss teko atsisveikinti su H&M, Burberry ir Chanel. Ir dėl visko kalti balti milteliai, vos galutinai nesugriovę modelio karjeros...

Helena Bonham Carter neteko kontrakto su kosmetikos gamintoju Yardly. O kaip gi kitaip, jei Helena viešai pareiškė, kad ji net nesidažo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis