TOP 10 labiausiai ieškomų žvaigždžių 2013 metais

Kiekvienais metais sudarinėjami gražiausių, seksualiausių, juokingiausių, skandalingiausių žvaigždžių topai. O ar žinai, kurios įžymybės yra labiausiai ieškomos interneto vartotojų ir kodėl?
Pateikiame tau TOP 10 labiausiai ieškomų žvaigždžių. Gal informacijos apie kažkurią ieškojai ir tu?

Reitingo viršūnėje atsidūrė scenos diva – Beyonce. Šiais metais moteris surengė įspūdingą koncertinį turą „Super Bowl“, kuriame fotografams pavyko užfiksuoti pikantiškų kadrų. Pasirodymo metu moteris taip įsijautė, kad visiškai nekontroliavo savo veido mimikų, todėl gana komiškos nuotraukos greitai pasklido po internetą ir tapo vienos ieškomiausių.


Beyonce Knowles

Antra – Kim Kardashian. Toks didelis susidomėjimas televizijos žvaigžde neatsitiktinis: gana daug žmonių buvo susidomėję moters santykiais su Kanye West, jos nėštumo ir, žinoma, sensacingu dalyvavimų įvairiuose renginiuose.


Kim Kardashian

Šiame reitinge bronzą pelnė Rihanna. Dainininkė šiemet nieko neįprasto nenuveikė, tačiau interneto vartotojams vis dar įdomu stebėti, kaip klostosi jos gyvenimas.


Rihanna

Taylor Swift tvirtai užima ketvirtą sąrašo eilutę. Šiais metais aktorė gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, taip pat viešai pademonstravo daug karštų kadrų, kurie gerbėjus itin sudomino.


Taylor Swift

Susidomėjimas Madonna nei kiek neblėsta. Pasak ekspertų, jei internetinės paieškos būtų populiarios jau prieš 30 metų, ji į šį sąrašą patektų kiekvienais metais.


Madonna

Šešta vieta atitenka viso pasaulio paauglių dievaičiui Justinui Bieberiui. Vaikino vardas neišnyksta iš bulvarinių puslapių: atlikėjas nuolat atsiduria skandalų centre.


Justin Bieber

Interneto vartotojams Nicki Minaj šiemet buvo įdomi vien dėl savo iššaukiančios aprangos. Be to, žvaigždė ne vieną kartą socialiniuose tinkluose talpino savo nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi.


Nicki Minaj

Aštuntoji vieta atiteko Amanda Bynes. Mergina sulaukė daug dėmesio, kai ji buvo paguldyta į ligoninę, kurioje turėjo išsigydyti psichikos ligas.


Amanda Bynes

Visur ir visada šokiruojanti Miley Cyrus labai domino interneto vartotojus. Vieną skandalą, sekė vis naujas skandalas, o gerbėjai stengėsi nieko nepraleisti.


Miley Cyrus

Į dešimtą vietą pateko ne šou pasaulio atstovas, o pats JAV prezidentas Barackas Obama. Taip, taip, jis taip pat yra žvaigždė.


Barackas Obama

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis