Stilingiausios garsenybių poros. Foto

Holivude ir ne tik netrūksta garsenybių porų. Kelios iš jų išsiskiria ypatingu stiliaus pojūčiu. Mylimieji, kad ir kur bebūtų – gatvėje ar vakarėlyje, visuomet atrodo šauniai.

Kate Moss ir Jamie Hince'as

Supermodelis K. Moss jau seniai tituluojama stiliaus ikona. Jos, regis, be pastangų sukurtas jaunatviškas įvaizdis žavi ne vieną. Nuo gražuolės neatsilieka ir mylimasis J. Hince'as, kuris grubesnį rokerišką stilių derina su britiška elegancija.

Kate Moss, Jamie Hince'as. AP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Jessica Biel ir Justinas Timberlake'as

Aktorė J. Biel iš kitų Holivudo gražuolių išsiskiria nepriekaištinga elegancija. Jos siauros suknelės, sijonai ar net kelnių kostiumai pabrėžia moteriškumą. Jessicos vyras J. Timberlake'as greičiausiai vis dar karaliauja ne vienos merginos širdyje, viešumoje jis atrodo it džentelmenas, o gatvėje – lyg stilingas šiuolaikinis vyrukas.

Jessica Biel, Justinas Timberlake'as. Mavrixonline, AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Porelė gerbėjų širdis daužė dar tuomet, kai draugavo su kitais partneriais. Atskalūniškas aktoriaus B. Pitto stilius vertas pagyrų už vyriškumą ir nerūpestingumą. O aktorės A. Jolie įvaizdžio paslaptys jau ne kartą buvo gvildentos spaudoje. Jos elegantiškas įvaizdis pavergia kiekvieną solidžiu paprastumu.

Angelina Jolie, Bradas Pittas. Reuters/Scanpix nuotr.

Victoria ir Davidas Beckhamai

Dizainerė V. Beckham ne tik kuria stileivų graibstyte graibstomus apdarus, bet ir pati atrodo nepakartojamai. Victoria žinoma dėl savo rafinuotumo ir modernios elegancijos, iš jos verta pasimokyti stiliaus subtilybių. Futbolo žvaigždė D. Beckhamas taip pat puikiai atrodo, tiek laisvalaikiu, tiek oficialiuose renginiuose.

Victoria Beckham, Davidas Beckhamas. AFP, Reuters, Sipa Prss/Scanpix nuotr.

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas

Ši pora – aukštos klasės pavyzdys, ir Catherine, ir Williamas visuomet nepriekaištingai. Jų elegantiškas įvaizdis atitinka progas, dera tarpusavyje. Kembridžio hercogienės Catherine stilius aptarinėjamas nuo tada, kai ji pateko tarp karališkosios šeimos narių, šiandien jai liaupsių negaili nei dizaineriai, nei mados kritikai.

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas. AFP, Mavrixonline, Reuters/Scanpix nuotr.

Freida Pinto ir Devas Patelas

Jauni aktoriai F. Pinto ir D. Patelas mados pasaulyje pelno vis daugiau simpatijų, jie dažniau matomi kolekcijų pristatymuose, prašmatniuose vakarėliuose ir kino renginiuose. Freida renkasi glamūrišką stilių, paprastai jos vakarėlių suknelės yra klasikinio silueto, be galo moteriškos, tačiau aktorė nebijo ir modernesnių apdarų. F. Pinto mylimasis Devas taip pat nesibaimina mados naujovių, drąsiai vilki ne tik klasikinį juodą kostiumą, bet ir spalvotus: bordo, slyvų ar įvairių mėlynų atspalvių.

Freida Pinto, Devas Patelas. Reuters, SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis