Paviešinta, kaip J. Lawrence buvo patobulinta „Photoshop“ programa

Aktorė Jennifer Lawrence ekrane atrodo puikiai, deja, mados pasaulio diktuojamų standartų ji neatitinka. Vienoje iš fotosesijų Jennifer buvo pakoreguota kompiuterine programa. Prieš kurį laiką internetinėje erdvėje pasirodė animuotas paveikslėlis, kuriame vaizduojama aktorės transformacija.

Niekam ne paslaptis, kad žurnalų viršeliuose ar mados nuotraukose realybės maža. Nudailinta viskas, nuo kūno linijų, suglamžyto audinio iki spalvų. Sukurti vaizdai atrodo tobulai, tačiau pasaka sugriūva, kai į viešumą išlenda kadrų palyginimas „prieš ir po“.

Šį kartą taip atsitiko „Oskarą“ laimėjusiai aktorei Jennifer Lawrence. Internete pasirodė animuotas paveikslėlis, kuriame akivaizdžiai matomos žvaigždei „Photoshop“ programa atliktos korekcijos. Aktorei susiaurintas liemuo, klubai ir rankos, kilsteltos krūtys, sutvarkyta oda, paryškintas žvilgsnis, padidinta plaukų apimtis, pakoreguota smakro linija ir patobulinta „Gucci“ suknelė, kuria vilki J. Lawrence. Nuotrauka daryta 2011 metų žurnalo „Flare Magazine“ viršeliui.

Nuotraukos pokyčius pamatysi ČIA.

Žurnalui „Elle“ J. Lawrence prasitarė, kad Holivude ji yra tarp pilnesnių aktorių ir viena iš tų, kurioms nepriskiriami valgymo sutrikimai, nes kaip pati sako, valgo lyg urvinė moteris. Ruošdamasi „Bado žaidynių“ filmavimams J. Lawrence stengėsi sutvirtėti ir pagerinti fizinę formą, tačiau ne numesti svorio: „Joks vaidmuo neprivers manęs perdėtai sulysti“, – yra sakiusi Jennifer.

Jennifer Lawrence, AFP/Scanpix nuotr.

Vis dėlto mados pasaulyje galioja savos tiesos, čia turi atrodyti nepriekaištingai bet kokia kaina. Žurnalų viršeliuose puikuojasi nežemiškos gražuolės tobulomis šypsenomis ir figūromis. Tačiau vis dažniau kalbama apie perdėtą nudailinimą photoshopu, o garsenybės neretai prašo būti mažiau dirbtinai tobulinamos.

Jennifer Lawrence "Vogue" viršelyje, AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis