Realybės šou žvaigždė vos per pusmetį atsikratė 20 kilogramų

Vicky Pattison - viena iš Amerikos realybės šou žvaigždučių. Žvaigždė gal ir ne pasaulinio lygio, bet paparaciai ją tiesiog dievina, mat Vicky visai nesidrovi savo kūno linijų ir nebando slėpti trūkumų.

Tiesa, dabar nelabai yra ką slėpti, nes vos per pusmetį 25 metų mergina atsikratė maždaug 20 kilogramų ir vietoj anksčiau dėvėtų 44 dydžio drabužių, drąsiai įsispraudžia į 36 dydžio sukneles!

Vicky Pattison 2013 metų balandžio mėnesį

Pati Pattison tvirtina, kad dabartinė jos figūra - ne kokių plastikos chirurgų darbas, o jos pastangų rezultatas: „Aš nesuvokiau, kaip baisiai atrodau ir kiek sveriu iki tol, kol nepamačiau savo nuotraukų internete. Pirkau praktiškai 46 dydžio drabužius, bet įsivaizdavau, kad vis dar telpu į 40 dydį. Buvau labai sukrėsta, kai suvokiau tikrąją realybę. Teko nusisamdyti asmeninį trenerį, kuris padėjo sureguliuoti mitybą. Iš mitybos raciono neišbraukiau nei vieno produkto, tiesiog išmokau juos derinti. Tačiau baltos duonos ir sumuštinių nevalgau. Mano racione dabar kur kas daugiau daržovių, bet mažiau vaisių, nes juose gausu natūralaus cukraus.“

Vicky Pattison 2013 metų pabaigoje

Reikia pripažinti, kad pokyčiai akivaizdūs ir tikrai į gerą. Tiesa, šiek tiek sunku patikėti, kad tokių rezultatų įmanoma pasiekti vos per 6 mėnesius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis