Gwyneth Paltrow detoksikacinė dieta peržengia visas ribas

Manai, Victorios Beckham 600-700 kalorijų siūlomos dietos yra beprotybė? Įdomu, ką tuomet pasakysi apie Gwyneth Paltrow rekomendacijas norinčioms sulieknėti...

300 kalorijų per dieną - laikydamasi Gwyneth detoksikacijos dietos, būtent tiek ir ne daugiau kalorijų turėtum gauti iš dienos mitybos raciono. Ryte - stiklinė šilto vandens su citrina ir puodelis žalios arbatos. Vakarienei - taip pat arbata ir migdolų pienas.

Tik per pietus galima suvalgyti šiek tiek maisto, nors maistu tai pavadinti sunkiai apsiverčia liežuvis. Gwyneth rekomenduoja pasisotinti sriuba iš stiklinės lęšių, 6 stiklinių vandens, svogūno, citrinų sulčių, druskos ir pipirų.

Aktorė taip pat išvardino produktus, kurių reikėtų atsisakyti: bulvės, pomidorai, baklažanai, žuvis ir jūros gėrybės, pieno produktai, cukrus, kava, alkoholis ir t.t. Nieko nuostabaus, kad išgirdę Gwyneth Paltrow siūlomą dietą, specialistai pakraupo.

„Laikantis tokios dietos, iki 16 valandos nieko negalima valgyti, nors žiemos periodu reikėtų elgtis kaip tik priešingai. Be abejonės, su tokia dieta tikrai numesite svorio, nes tai ne dieta, o badavimas. Maistas iš esmės pakeičiamas skysčiais, kurie neleidžia pajusti alkio. Bet kiek laiko organizmas tai ištvers?“ - komentavo gydytojas dietologas Fredas Pescatore. Anot jo, norint numesti svorio žiemos metu, reikėtų laikytis priešingo varianto: valgyti daugiau rytais, šiek tiek mažiau per pietus ir minimaliai vakare.

Įdomu, kaip su tokia mityba Gwyneth randa jėgų atsikelti iš lovos? O apie tai, kiek jaunučių aktorės gerbėjų nusprendė išbandyti šią dietą - baisu net pagalvoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis