Caros Delevingne krūtinė reklamoje padidinta 2 dydžiais!

Net pačios gražiausios garsenybės nėra pakankamai gražios reklamų kūrėjams! Štai ir vienos garsiausių pasaulio modelių Caros Delevingne kūno linijos La Perla apatinio trikotažo gamintojams pasirodė nepakankamai moteriškos. O juk būtent dėl figūros Cara tapo žinoma visame pasaulyje!

NAUJAUSIĄ CAROS NUOTRAUKĄ GALI PAMATYTI ČIA.

Na, gerai, visose reklamose modeliai yra šiek tiek patobulinami: odai suteikiamas ryškesnis atspalvis, kai kur uždedama šešėlių, kad kūnas atrodytų išraiškingiau... Bet šiuo atveju apatinio trikotažo reklamoje Caros krūtys atrodo 2 dydžiais didesnės, nei yra iš tikrųjų.

Be to, buvo panaikinta Caros tatuiruotė „Don’t worry, be happy“, kurią fotografams pavyko įamžinti praėjusį mėnesį, kuomet mergina atostogavo Barbadose. Kalbama, kad modelių agentūra neleido Delevingne darytis tatuiruotės, tačiau akivaizdu, kad modeliui tai nelabai rūpėjo.

Kaip manai, ar reklamos kūrėjams turėtų būti taikomos kokios nors ribos, neleidžiančios per daug žaisti su fotošopu? Juk dėka šios programos praktiškai visos reklamos tampa viena didele apgavyste.

NAUJAUSIĄ CAROS NUOTRAUKĄ GALI PAMATYTI ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis