O jai visai nerūpi, ką žmonės šneka

Gabourey Sidibe - sparčiai kylanti žvaigždė, už savo vaidmenį filme „Meilutė“ nominuota kaip geriausia aktorė, taip pat itin populiaraus televizijos serialo „American Horror Story: Coven“ pažiba.

Tik dauguma įsimena visai ne Gabourey talentus, o jos... apimtis! Štai ir pasirodžius nuotraukoms iš Auksinių Gaublių apdovanojimų ceremonijos, internete pasipylė kandžios replikos.

„Jėzau! Ji atrodo kaip išsipūtęs vaiduoklis iš filmuko Kasparas“, „Ji atrodo kaip prezervatyvas“ - tokių komentarų buvo tūkstančiai. Bet Gabourey palaužti ne taip paprasta!

Savo Twitter paskyroje ji labai trumpai, bet sarkastiškai parašė: „Žmonėms, kurie rašinėja bjaurius komentarus apie mano Auksinių Gaublių nuotraukas: dėl jūsų komentarų vakar aš neabejotinai verkiau savo privačiame lėktuve, kuriuo skridau į savo savo svajonių darbą“.

Ir ši trumpa žinutė sulaukė kur kas didesnio palaikymo, nei piktybinių komentarų rašinėtojai.

Pati Gabourey Sidibe nebijo pripažinti, kad buvo laikai, kuomet dėl savo figūros ji labai kompleksavo. Bet visa tai jau praeityje. „Žinoma, ar, kaip ir dauguma merginų, svajojau atrodyti taip, kaip gražuolės iš vaizdo klipų, - atviravo aktorė. - Aš norėjau būti liekna baltaodė mergina su prabangiais ilgais plaukais. Bet kiekvieną kartą, įsivaizduodama save tokią, nuoširdžiai juokiausi. Juk aš - visiška tokio įvaizdžio priešingybė. Aš tikrai neatrodau kaip amerikietiška svajonė! Man tiesiog norėjosi atrodyti taip, kaip atrodo kiti. Bet tik su amžiumi išmokau suprasti, kad aš - simpatiška mergina“. Ir velniškai stipri!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis