Holivudą atakuoja atviras žvaigždžių seksualumas

Pastaruoju metu žvaigždžių seksualumas veržiasi per kraštus. Pramogų pasaulyje įsivyravo nuogo kūno kultas. Nuo vakarėlių, raudonojo kilimo renginių, iki scenos ir muzikinių vaizdo klipų – visur dėmesio siekiama prisidengus viena kita skiaute audinio arba įsispraudus į per siaurus drabužius.

Iškirptės gilėja, skeltukai ilgėja – šiandien Holivude tai jau standartas. Vienoms žvaigždėms pavyksta išbalansuoti ant vulgarumo ribos ir atidengus nemažai kūno atrodyti patraukliai, kitoms, deja, ne. Norėdamos sulaukti kuo daugiau dėmesio, jos kartais namie pamiršta kelnaites. Tuomet renginyje netyčiom praskleidžia suknelę ir atgarsiais apie save džiaugiasi keliomis dienomis ilgiau nei padoriosios gražuolės.

Iggy Azalea, jennifer Lopez. AFP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Cheryl Burke; Sipa Press, AFP/Scanpix nuotr.

Rihanna, Khloe Kardashian. afp, Reuters/Scanpix, AOP nuotr.

Miley Cyrus, Nicole Richie. SIPA, Reuters, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Suknelės, po kuriomis nemūvimos kelnaitės, jau nieko nebestebina. Perregimo audinio įsiuvai – eilinis vakarinės suknelės elementas. Kadangi subtilūs perregimi intarpai jau nepritraukia tiek fotografų blyksčių kaip anksčiau, garsenybės kelia standarus: demonstruoja daugiau nuogo kūno. Dabar pusė ar net visa suknelė siuvama iš peršviečiamo audinio, o intymios vietelės pridengiamos nėriniais arba tamsesniais plotais.

Lady Victoria; Reuters/Scanpix nuotr.

Jaimie Alexander; AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

Iggy Azalea; AFP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Gwyneth Paltrow; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Žvaigždės išradingos, jei vienas apsinuoginimo būdas tampa įprastu, atranda kitą. Peršviečiamus audinius keičia iš tinklo siūti drabužiai, figūrą aptempiantis lateksas, džinsiniai šortukai transformuojami į kelnaites su juostele, o romantiški nėrinių naktinukai – į kokteilines suknutes. Tiesa, pastarąsias šįmet išpopuliarino dizaineriai, be to, jos atrodo visai patraukliai.

Miley Cyrus, Kim Kardashian. Reuters, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Tyra Banks, Kim Kardashian, Jennifer Lopez. SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

"Louis Vuitton" modelis; Sipa Press/Scanpix nuotr.

Ne viena garsenybė pasiduoda vulgarumui, trokšdama nors vienkartinio dėmesio. O galbūt norėdama išgyventi reitingų kupiname pramogų pasaulyje. Tačiau nuogo kūno kultas pamažu imamas kritikuoti. Atviras seksualumas, demonstruojamas reperio Kanye Westo dainos „Bound 2“ ar Rihannos „Pour it up“ muzikiniuose vaizdo klipuose, jau ne kartą buvo pasmerktas žiniasklaidoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis