Kur dingo tobulasis Channingo Tatumo kūnas?

Jei esi žiūrėjusi filmą „Magiškasis Maikas“ (angl. „Magic Make“) - Chaningo Tatumo tiesiog negali neprisiminti! Tiek jau to tie aktoriniai jo gabumai, bet tas fantastiškas kūnas... Neveltui iškart po filmo pasirodymo, Chaningas buvo išrinktas seksualiausiu metų vyruku.

Filme apie striptizo šokėjų gyvenimą, aktorius (beje, kadaise dirbęs striptizo šokėju!) parodė ne tik puikią fizinę formą, bet ir įspūdingą presą, dėl kurio pakvaišo ne viena moteris. Bet tai buvo 2012 metais. Dabar – viskas kitaip: aktorius papilnėjo ir dailaus pilvo preso – kaip nebuvę.

Dalyvaudamas Ellen DeGeneres televizijos laidoje, Tatum nestokojo humoro jausmo ir visai nesigėdijo naujojo savo kūno. „Dabar mano formos tokios, kad žmona mane vadina „storulingu“, – tai žodžių storas ir laimingas darinys, – pareiškė Channing Tatum. – Aš labai storas ir labai laimingas. O visa tai todėl, kad susilaukiau dukters“.

Beje, duodamas interviu žurnalui People 2012 metais, jis sakė: „Žinoma, man patinka būti lieknu. Kai priaugu svorio, negaliu laisvai judėti, o aš mėgstu daug judėti. Vos liovęsis treniruotis, kaip mat suapvalėju ir suminkštėju“.

Kol kas aktoriui kur kas maloniau laiką leisti su žmona ir metukų dar neturinčia dukrele, nei treniruoti raumenis sporto salėje. Ir teisingai, dabar - ne sportas svarbiausia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis