Kate Middleton įtartinai dangsto pilvuką

Ar pameni, koks sąmyšis buvo kilęs, kai Kate Middleton laukėsi pirmagimio? Karališkosios šeimos kūdikio gimimas sukėlė tikrą ažiotažą!

Žurnalistai paromis budėjo prie ligoninės, televizijos ir internetiniai puslapiai siūlė žiūrėti tiesiogines transliacijas, o naujos žinios apie karališkąją šeimą pranoko net svarbiausius pasaulio politinius įvykius. Nieko keisto, kad dabar žurnalistai akylai seka kiekvieną Kate judesį ir nepaliauja spėlioję: gal tai jau ženklas apie šeimos pagausėjimą?

Štai ir naujausios Kate Middleton nuotraukos iš The Portrait Gala 2014 renginio sukėlė apkalbų audrą. Žurnalistai iš karto atkreipė dėmesį, kad hercogienė neįprastai dažnai rankas laiko ties pilvuku, tarsi jį dangstydama. O ir kai kuriose nuotraukose atrodo, tarsi pilvukas iš tiesų būtų šiek tiek išsišokęs.

Nežinome, ar Kate iš tiesų kažką slepia, bet tiesiog negalime atsižiūrėti, kaip nuostabiai ji atrodo. Tamsiai mėlyna Jenny Packham suknele ir deimantinis vėrinys iš karališkosios papuošalų kolekcijos derėjo tiesiog tobulai. Net nežinome, ar kada matėme Kate atrodančią taip dailiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis