Priešmirtiniame laiške sesuo kaltino Julią Roberts

Julios Roberts sesuo Nancy Motes , kuri buvo rasta negyva vasario 9 d., paliko penkių puslapių priešmirtinį laišką. Apie tai pranešė New York Daily News.

Anot šaltinio, trijuose puslapiuose iš penkių Nancy dėl problemų kaltina savo seserį. Dar vienas priešmirtinio laiško puslapis skirtas motinai, kurią Nancy labai mylėjo, o penktajame puslapyje ji atsiprašo savo sužadėtinio Johno.

Būtent Johnas vonioje rado sužadėtinės kūną. Ten pat buvo rasti įvairūs vaistai. Nors policija oficialios Motes mirties priežasties neįvardina ir laukia medicinos ekspertų rezultatų, greičiausiai moteris mirė nuo narkotikų perdozavimo.

Prieš mėnesį tviteryje Nancy kritikavo Julią Roberts: „Mano „sesuo“pasakė, kad ji turi tiek daug draugų ir gerbėjų, kad daugiau meilės jai jau nebereikia. Tai va, žinokite, kad „Amerikos numylėtinė“ – K***!!!!“

Maždaug prieš pusmetį savo pirmame ir vieninteliame interviu jaunesnioji Julios Roberts sesuo Nancy papasakojo apie savo sudėtingus santykius su aktore ir paviešino iki šiol dar niekam nežinomus faktus iš jos gyvenimo (merginos laišką gali perskaityti čia).

Julia Roberts atšaukė artimiausius suplanuotus renginius: būtent todėl ji nedalyvavo ir Oskarų apdovanojimų vakarėlyje.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis