Tikras Jennifer Lopez veidas ne toks malonus, kaip atrodo?

Šiuo metu Jennifer Lopez kur kas žinomesnė už savo kolegę Rosie Perez, tačiau savo karjerą abi lotynų ameriekietės pradėjo beveik tuo pačiu metu. Dabar Rosie nusprendė pasidalinti mintimis apie tai, kaip joms sekėsi dirbti kartu. 49-erių aktorė ir šokėja parašė knygą, kurioje atvirai pasakoja apie savo įtemptus santykius su J.Lo.

90-ųjų pradžioje aktorės susitiko TV šou „Living Color“ filmavime. Jennifer šiame seriale filmavosi, o Rosie teko choreografės vaidmuo. Pasak Perez, į Lopez dėmesį ji atkreipė „dėl jos didelio užpakalio“. Beje, šou kūrėjai iš pat pradžių neįvertino J. Lo figūros: kaip rašoma Rosie knygoje, projekto autorius ir vedėjas ilgai nesutiko skirti Jennifer vaidmens dėl jos putlumo. Tam, kad galėtų sudalyvauti filmavime, Lopez teko pakeisti įvaizdį – nusikirpti plaukus ir sulieknėti dešimčia kilogramų. Tik tuomet būsimoji žvaigždė buvo priimta į komandą.

Pasak Rosie, Jennifer charakteris pasirodė „ne dovanėlė“: „Visos merginos ateidavo pas mane ir skundėsi, kad ji manipuliuoja kostiumininkais, grimeriais ir net manimi, siekdama, kad viskas būtų taip, kaip ji nori.“

Savo nepasitenkinimą bet kokiu klausimu Lopez išreikšdavo labai emocionaliai. Kaip savo knygoje cituoja Rosie: „aktorė elgėsi kaip kokia „kalė“ iš geto, rėkė ir kumščiais mušė sau į krūtinę“.

Seriale Jennifer filmavosi du sezonus, tačiau santykiai su Perez taip ir nepagerėjo. Negana to, pasak Rosie, jau tapusi žvaigžde, Jennifer neparodė noro susitaikyti ir savo pasisakymais net žemino savo buvusią kolegę.

„Aš buvau šokiruota, maniau, kad mes jau susitaikėme. Skambinau, tačiau ji nesiteikė atsiliepti. Tuomet palikau autoatsakiklyje pasipiktinimo žinutę, o vietoje to, kad man perskambintų, Jennifer nuėjo į pokalbių laidą ir paviešino mano paliktą jai pranešimą“ - buvusios kolegės elgesiu piktinosi Rosie.

Kiek dar paslapčių Rosie atskleis apie garsiąją dainininkę, paaiškės tik artimiausią savaitę, kuomet bus išleista jos knyga. Tačiau žvelgiant iš šalies tai labai primena bandymą greitai ir lengvai pasipelnyti, pasinaudojant žinomo žmogaus vardu. O kokia kita prasmė drabstytis purvais, praėjus daugiau nei dvidešimtčiai metų?

Iš kitos pusės – apie Jennifer įnorius jau sklando legendos. Ką kalbėti apie scenos žvaigždę, jei net Jennifer šuo gyvena kaip princas: kelionių metu jam išnuomojamas atskiras kambarys, šuniukas turi kasdienes treniruotes ant bėgimo takelio, o vakarais jam daromas atpalaiduojamasis masažas. Ir vis dėlto – ar reikia smerkti? Juk visą tai, ką Jennifer dabar turi, ji pasiekė tik savo užsispyrimo ir ryžto dėka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis