„Elle Style Awards“ – naujos ir jau matytos stiliaus klaidos

Londone įvyko kasmetinė „Elle Style Awards“ ceremonija, kurioje dalyvavo visas būrys garsių moterų. Čia išrinkti stilingiausi ir galingiausi mados veidai. Deja, ne visos žvaigždės sužibėjo šauniu įvaizdžiu.

Rinkdamasi aprangą apdovanojimams, pro šalį prašovė atlikėja Jessie J. Šį kartą ji pasipuošė trumpute Tomo Fordo suknute, prie kurios avėjo dramatiškus ilgaaulius. Nors suknelė atrodė puikiai, suvarstomi aukštakulniai anaiptol negulė tobulai. Dainininkė sulaukė kritikos ir iš gerbėjų, ir iš kolegų.

Jessie J. Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Nepasisekė ir dainininkei Ellie Goulding, jos vilkėtas mados namų „Matthew Williamson“ kombinezonas iš 2014 m. rudens kolekcijos neatrodė įspūdingai. Vakarinį įvaizdį gadino ir atsaini Ellie šukuosena.

Ellie Goulding, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Kadaise realybės šou žvaigždės Kim Kardashian stiliaus klaidą pakartojo britų žvaigždutė Tamara Ecclestone. Būsima mamytė „Elle Style Awards“ vilkėjo trumpą smulkiu raštu margintą suknelę, panašią į tą, kuria „The 2013 Met Gala“ pasipuošė tuomet dar besilaukdama Kim. Tą kartą gėlėta mados namų „Givenchy“ suknelė buvo sumalta į miltus: Kim įvaizdis lygintas su sofos gobelenu, auklės apdarais ir t.t.

Tamara Ecclestone („Elle Style Awards“ 2014 m.), Kim Kardashian („The 2013 Met Gala“ 2013 m.), Mavrixonline, Reuters/Scanpix nuotr.

Tarp ne pačių stilingiausių pataikė ir ryškiaspalve suknele pasipuošusi aktorė Laura Pulver, į juodą debesėlį panaši Simone Rocha, DJ Chelsea Leyland, dainininkės Laura Uvula, Foxes, manekenė Tallulah Harlech.

Laura Pulver, Simone Rocha, Chelsea Leyland. Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Foxes, Laura Uvula, Tallulah Harlech. Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis