Nauja J. Simpson figūra stebina: dainininkė atsikratė daugiau nei 20 kg

Dainininkė, aktorė ir dizainerė Jessica Simpson džiaugiasi pagaliau atsikračiusi po antrojo nėštumo priaugtų kilogramų. Kad atgautų buvusias kūno linijas Jessica gyvenimo būdo kardinaliai nepakeitė, didele paskata tapo artėjančios jos ir sužadėtinio E. Johnsono vestuvės.

J. Simpson (33 m.) teigia, kad moterys neturėtų gėdytis nėštumo laikotarpiu priaugto svorio, tačiau apsileisti nederėtų. Po gimdymo grįžti prie buvusios figūros nėra lengva, bet įmanoma, kaip sako Jessica, tereikia tinkamų paskatų, noro ir, žinoma, valios. Patobulinti kūno linijas atlikėjai pavyko besilaikant dietos, intensyviai mankštinantis ir galvojant apie artėjančias vestuves: „Noriu būti graži nuotaka, juk tai svarbiausia diena gyvenime!“

Jessica Simpson, AOP nuotr.

Jessica pripažino, kad subalansuoti mitybą nebuvo paprasta, tačiau šiandien ji maitinasi sveikai ir reguliariai. Pusryčiams valgo avižų košę, kuri suteikia energijos ir sotumo jausmą visam rytui. Pietus dainininkei atstoja sumuštinis, o vakarienę Jessica linkusi rinktis kuo sveikesnę ir lengvesnę: daržoves ir žuvį arba baltą mėsą.

Jessica Simpson šiandien, AOP nuotr.

J. Simpson anksčiau, AOP nuotr.

J. Simpson anksčiau, AOP nuotr.

J. Simpson pastebėjo, kad siekiant tobulesnės figūros labai svarbus ir mylimojo palaikymas. Jos sužadėtinis Ericas Johnsonas taip pat pradėjo sveikiau maitintis, sportuoja kartu su mylimąja. „Negaliu patikėti, kiek anksčiau svėriau! Dabar jaučiuosi geriau nei bet kada, esu patenkinta savo moteriška figūra“, – yra sakiusi Jessica.

Jessica Simpson, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis