Miley Cyrus: būtent aš dabar esu ta, apie kurią kalba visi

2013-ieji Miley Cyrus tikrai buvo įsimintini: jos dainos karaliavo topuose, o ji nuolat davė peno paskaloms. Ši mergina tokia atvira ir žiauriai sąžininga, kad mes paprasčiausia negalime nesikraustyti dėl jos iš proto.

Kai pastarąjį kartą (o tai buvo 2013-ųjų pradžioje) ėmėme interviu iš Miley Cyrus, daugiausia diskusijų sukėlusi tema buvo jos drastiškai nurėžti plaukai. Nuo tol dainininkės gyvenime įvyko keletas pokyčių. Miley (beje, lapkričio 23-iąją jai suėjo 21-eri) šturmavo MTV vaizdo klipų apdovanojimus savo seksualiai gašliu pasirodymu (jis tapo tikra interneto sensacija), pateikė publikai keletą savo naujojo albumo “Bangerz” singlų (vakarėlių odė “We Can‘t Stop” ir emocionalioji “Wrecking Ball” tuoj pat tapo hitais) ir išsiskyrė su savo sužadėtiniu – filmo “Bado žaidynės. Ugnies medžioklė” aktoriumi Liamu Hemsworth‘u.

Skausmingos skyrybos su vyru, už kurio jau planuota tekėti, daugeliui merginų įvarytų depresiją, tik ne Miley. Kai susitikome su ja garso įrašų studijoje Holivude praėjus vos kelioms savaitėms nuo tos akimirkos, kai skyrybos tapo oficialia naujiena, ji atrodė nerūpestinga ir spinduliavo pasitikėjimą savimi dėvėdama itin prigludusį “Versace” kombinezoną.

Išties – kodėl Miley turėtų gaišti laiką ašarodama, kai turi tiek daug priežasčių džiaugtis gyvenimu?

Vida Press

COSMO: Tiek daug pokyčių tavo gyvenime įvyko nuo tol, kai pastarąjį kartą pozavai COSMO viršeliui! Ar šie metai iš tikrųjų tau buvo patys beprotiškiausi?

Miley: Šiuo metu mano gyvenimas labai chaotiškas, pašėlęs, tiek daug visko vyksta tuo pat metu, bet mane tai veža! Gyvenu patį nuostabiausią savo gyvenimo tarpsnį, viskas pamažu stoja į vietas taip, kaip turėtų. Net ir tie žmonės, kurie manęs nekenčia, negali paneigti fakto, kad būtent aš dabar esu ta, apie kurią kalba visi. Nesakau, kad šiuo metu esu mėgstamiausia, – jaučiuosi esanti atpirkimo ožys (gerąja prasme). Šiuo metu mane mėgti yra savotiškai madinga ir pankiškai rokeriška, nes tai griauna įprastines normas ir nėra politiškai korektiška. Tarsi visuomenė norėtų mane izoliuoti.

COSMO: Žiūrovai buvo šokiruoti tavo pasirodymo per MTV vaizdo klipų apdovanojimus, tačiau lyginant su vaizdo klipu “We Can‘t Stop” jis buvo nuobodokas.

Miley: Kai žmonės pradėjo skųstis dėl apdovanojimų ceremonijos, klausiau jų: “Po galais, jūs tikrai nematėt to sumauto vaizdo klipo?” O kas, jei mano pasirodymo nebūtų buvę? Renginys būtų buvęs prastas. Jam tikrai kažko būtų trūkę. Juk apdovanojimų ceremonijos esmė ir buvo pasijuokti iš viso to pop industrijos rimtumo.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

COSMO: Kaip jauteisi, kai garsenybės pradėjo tave šmeižti?

Miley: Iš tiesų man tai nerūpi. Esu tikra, kad daugybė žmonių būtų atidavę bet ką, kad tik tuo metu būtų atsidūrę mano vietoje, nes bent jau aš buvau šimtu procentų savimi – argi visi gali tuo pasigirti? Prisipažinsiu, nulipusi nuo scenos esu tikrai geros širdies žmogus ir didžiuojuosi, kad su visais elgiuosi padoriai bei žmoniškai. Niekam nėra jokios priežasties manęs nekęsti, nes aplinkiniams linkiu tik paties geriausio. Yra viena tokia daina: “Aš niekada nebūsiu tu, o tu nebūsi aš, tad nėra jokio reikalo manęs juodinti”. Aš niekada nieko nejuodinu.

COSMO: Ką galėtum pasakyti apie žvaigždes, kurios yra Miley komandoje?

Miley: Kitų atlikėjų palaikymas man labai svarbus, nes ne visi gali suprasti, ką iš tikrųjų šiuo metu esu priversta išgyventi ir patirti. Kanye Westas – vienas tokių žmonių. Ir Katy Perry yra beprotiškai šauni bei draugiška. Kanye Westui palyginti lengva mane remti, nes mūsų muzikos stiliai visiškai skirtingi, nesame vienas kitam konkurentai, tačiau iš Katy girdėti, kad ji vertina tai, ką darau pop industrijoje, – visiškai kas kita. Tai iš tikrųjų įkvepia. Ir kam rūpi, ką šneka ir rašo žiniasklaida, jei Kanye Westas tau tiesiai šviesiai sako, kad padarei š...?

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

COSMO: Iš kai kurių kritikų esi sulaukusi pastabų, jog saviniesi juodaodžių kultūrą.

Miley: Manau, pasikeitus dar dviem kartoms, visi kalbės maždaug taip: “Kaip suprasti, kad vienos lyties asmenys negali tuoktis? Kaip suprasti kreivus žvilgsnius dėl to, kad su tavimi scenoje šoko dvi juodaodės?” Juk 2014-ieji brėkšta! Kodėl mes kalbame apie tai, kokia yra su manimi scenoje esančių merginų odos spalva? Tikrai negaliu tuo patikėti.

COSMO: O ką pasakysi apie coliukus, kurie dalyvauja tavo pasirodymuose? Ar tai – ne išnaudotojiškas požiūris?

Miley: Šie žmonės nėra mano šou dalis. Jie – mano tikrieji šokėjai, mano tikroji trupė. Juk pasitaiko ir mažučių žmonių, aš tikrai nekuriu keistuolių pasirodymo. Viskas tikra, o tie pasirodymai tik padeda jiems jaustis gražiems. Noriu, kad visiems būtų gerai.

Vida Press

COSMO: Iš kur ta tavo liežuvio kaišiojimo mada?

Miley: Čia skiriamasis mūsų kartos bruožas. Pagyvenę žmonės žiūri į tai ir nieko nesupranta. Visoms mamoms sakau: “Jūs to nesuprasit. Dabar visi taip daro.” Tiesiog susitaikykite su tuo.

COSMO: Manai, tai – autentiškiausias tavo kaip atlikėjos ženklas?

Miley: Viskas, ką darau, turi atspindėti meną ir patį gyvenimą, vienas kitą papildyti, todėl tuo metu viskas turi būti mano pačios išgyventa ir patirta. Kai gimė “Party in the USA”, jaučiausi būtent taip. Kai pasirodė “We Can‘t Stop”, irgi gyvenau tokį gyvenimą. Nėra taip, kad kasdien eidama į filmavimo aikštelę jaučiau ekstazę, tačiau ten, kur muzika, visada būnu atvira ir sąžininga.

COSMO: Šiuo metu esi kaip niekad užimta. Kas yra tavo varomoji jėga?

Miley: Pamenu, pirmojo turo metu atlikėjai su manimi elgėsi ganėtinai šlykščiai. Mano numeris turėjo būti pats pirmas, ir jie liepė man dainuoti priešais suplėšytą paklodę, tik nedidelėje scenos dalyje. Visos scenos užimti man nebuvo leista. Tada pamaniau: “Privalau dirbti dar intensyviau.” Tikrai turėjau dirbti daug ir sunkiai, kad tapčiau tuo, kas dabar esu, ir viską pasiekiau savarankiškai, savo jėgomis. Dabar turiu nuostabią komandą, tačiau tebesu kelią rodanti dirigentė. Prisigalvoju visokiausių idėjų ir randu tinkamų žmonių, kurie, mano galva, gali jas įgyvendinti.

Vida Press

COSMO: Kai pastarąjį kartą ėmėme iš tavęs interviu, minėjai, jog santykiai su Liamu – numeris vienas tavo prioritetų sąraše. Kuria linkme viskas pakrypo išsiskyrus su Liamu?

Miley: Šiuo metu esu taip atsidavusi muzikai, kad nė neleidžiu sau galvoti apie dalykus, trukdančius džiaugtis gyvenimu. Aplinkui pernelyg daug gėrio, kad susitelkčiau į ką nors negatyvaus. Mintys gali tave ir apsaugoti, ir pražudyti, todėl labai svarbu išmokti jas kontroliuoti.

COSMO: Po daugybės metų pirmą kartą esi vieniša. Kaip taikstaisi su šia padėtimi?

Miley: Su muzika privalau elgtis kaip su santykiais – atiduoti jai visą savo laiką ir dėmesį. Šiuo gyvenimo etapu ji ir yra pagrindinė mano meilė. Išgyvenu pačią geriausią ir gražiausią savo gyvenimo atkarpą. Neketinu gręžiotis atgal ir verkšlenti dėl iširusių santykių. Nes Dievas mano atžvilgiu dabar turi visai kitokių planų. Jis nori, kad mano gyvenimas būtų sėkmingas, laimingas, kad džiuginčiau žmones, o jie – mane.

Cosmo anketa

Vardas: Miley.

Pravardė: Doll&Blew Blew.

Mėgstamiausia “Bangerz” albumo daina: SMS (“Bangerz”) su Britney Spears.

Man ji patinka todėl, kad: Mmmmmmm. Dar klausiat? Dėl Britney!!!!

Šauniausias drabužis mano spintoje: ryškiai rožinis Tomo Fordo švarkas.

Mano meilė – viena iš šių moterų:
a) Rihanna,
b) Katy Perry,
c) Angelina Jolie,
d) Britney Spears,
e) kita: jos visos.

Mano užpakaliukų komandos (angl. #Twerkteam) narys Nr. 1 yra: mano mama.

Geriausias santykių patarimas, gautas iš tėvų: niekada nekaltink kito žmogaus – tik tu žinai ir kontroliuoji savo jausmus.

Paslaptis, kaip pritrenkiamai atrodyti nuogai ant sviedinio: patikėti fotografavimą Terry Richardsonui!

Mano silpnybė/slaptas malonumas: “Honey BooBoo” (TV serialas).

Keisčiausias dalykas, kurį esu padariusi iš meilės: pasidavusi šiam jausmui.

Geriausia visų laikų dovana, kokią esu gavusi: Tyros Banks nuotrauka, kurią ji pati man davė.

Mėgstamiausia švenčių tradicija susirinkus visai mūsų šeimai namuose: kalėdinis pasiboksavimas.

Būk tuo, kuo nori būti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis