Tvirčiausios Holivudo žvaigždžių draugystės

Kai žurnalistai Jennifer Aniston paklausė, kokį žmogų ji norėtų matyti šalia savęs laimingiausiomis gyvenimo akimirkomis (akivaizdžiai tikėdamiesi išgirsti jos mylimojo vardą), sulaukė netikėto atsakymo. Geriausia draugė Courteney Cox – štai kas būtų tas žmogus!

Galime manyti, kad Holivude – vien pigus blizgesys ir dirbtinės šypsenos, bet yra ir lašelis tikrumo: laiko patikrintos draugystės.

Jennifer Aniston ir Courteney Cox

Grįžtant prie šių žavingų moterų, tiesiog būtina paminėti, kad jos nesiskiria nuo 1994 metų, kuomet kartu nusifilmavo pirmosiose serialo „Draugai“ serijose. „Šalia Jennifer ar visuomet jaučiuosi ramesnė. Jei man vidurį nakties reikia su kuo pasikalbėti, galiu drąsiai skambinti savo draugei“ - viename interviu sakė Courteney.

Benas Affleckas ir Mattas Damonas

Puikus tikros vyriškos draugystės pavyzdys. Šie du vyrukai – draugai nuo vaikystės dienų. Susipažino jie aktorių atrankos metu, kuomet Benui buvo 10, o Mattui – 8 metai. Kol berniukų mamos bendravo tarpusavyje, būsimieji aktoriai nusprendė paerzinti sekretorę, kuri vis nekvietė jų į peržiūrą: padėjo ant jos kėdės smailią adatėlę. Būtent ši menka niekšybė juos ir suartino.

Kai atėjo studijų laikas, vaikinų keliai išsiskyrė, tačiau Benas metė mokslus, išvyko į Holivudą ir galiausiai pasikvietė ten savo seną gerą draugą. Bendromis jėgomis parašę scenarijų filmui „Good Will Hunting“ jie tapo garsenybėmis, juk filmas gavo Oskarą už geriausią scenarijų!

Ir iki šiol šių vyrukų negali išskirti nei laikas, nei... Jennifer Lopez! Kalbama, kad kadaise buvusi Beno mylimoji iškėlė jam ultimatumą: arba jis, arba Mattas. Ką pasirinko Benas – akivaizdu.

Bradas Pittas ir George'as Clooney

Bradą ir George`ą suartino komandinis darbas komedijoje „Oušeno vienuoliktukas“. „Aš gerbiu Brado žmogiškąsias savybes, talentą ir tai, kaip jis stengiasi padėti pasauliui. Aš didžiuojuosi, kad galiu jį vadinti savo draugu“ - gražių žodžių negailėjo Clooney. Vienintelė šių vyrų draugystės kliūtis – Angelina Jolie. Sklinda kalbos, kad Angelinai ir George`as ne itin mėgsta vienas kitą.

Nicole Kidman ir Naomi Watts

Nicole ir Naomi draugavo dar iki tol, kol abi išgarsėjo. Jos susipažino 1991 metais, aktorių atrankos metu. Nicole išgarsėjo pirma, tačiau draugės tikrai nepamiršo ir persikėlusi į Holivudą visiems prodiuseriams siūlydavo atkreipti dėmesį į savo draugę Naomi. Toks užsispyrimas davė vaisių – Naomi buvo pastebėta!

Rihanna ir Katy Perry

Šias dvi dainininkes suvedė... rankinė! „Pirmas dalykas, kurį aš pastebėjau – tai fantastiška Valentino rankinė Rihannos rankose. Pagyriau, o ji pasiūlė atsiųsti man lygiai tokią pačią. Kai po savaitės sulaukiau dovanos, pagalvojau: „Ši mergina – žodžio žmogus“ - apie pirmąją pažintį pasakojo Katy.

Ryanas Reynoldsas ir Sandra Bullock

Kas sakė, kad draugystė tarp vyrų ir moterų neegzistuoja? Anot Rayano ir Sandros, jie visuomet buvo tik draugai ir nieko daugiau. O susipažino aktoriai tuomet, kai Sandra sunkiai išgyveno skyrybas su savo vyru. Kaip sako pati aktorė, Raynas buvo tas žmogus, kuris labiausiai ją palaikė. Be abejonės, kartu praleistas laikas filmo „Piršlybos“ aikštelėje tik dar labiau sustiptino šią draugystę.

Salma Hayek ir Penelope Cruz

„Pasakymas, kad draugas – tai viena siela ir du kūnai – tiksliai apibūdina mus“ – apie draugystę su Penelope kalba Salma. O Penelope prisiminė laikus, kai abi aktorės dirbo filme „Banditės“: „Filmuojant vieną sceną lėktuvas vos nesirėžė į mus. Tuomet vos nežuvome ir būtent tą akimirką pagalvojau, kad jei dabar mirčiau, tai bent jau šalia geriausios savo draugės“.

Leonardo DiCaprio ir Tobey Maguire

Šie du vyrukai kartu nuo 1993 metų, kuomet abu filmavosi dramoje „Berniuko gyvenimas“. Vėliau buvo ir kitų bendrų projektų, pavyzdžiui, „Didysis Getsbis“. Leonardo ir Tobey ne tik kartu dirba, bet ir leidžia laisvalaikį bei atostogauja. Sklinda kalbos, kad kadaise Leo, Tobey, Benas Affleckas ir Mattas Damonas kelerius metus žaisdavo pokerį nelegaliame kazino. Tokios tos vyriškos pramogos!

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis