Žvaigždės, kurioms pavyko išvengti mirties

Kokių tik istorijų šiame gyvenime nebūna... Štai, Drew Barrymore vos nesudegė miegodama, o Travis Barkeris išsigelbėjo iš sudužusio lėktuvo.

Johnny Deppas skrido lėktuvu kartu su filmo „The Rum Diaries“ režisieriumi Bruce`u Robinsonu. Lėktuvo varikliai netikėtai nustojo veikti. Laimei, patyręs pilotas sugebėjo lėktuvą saugiai nutupdyti ant žemės.

Rachel Bilson paauglystėje kartu su draugais nutarė palakstyti automobiliu ir rėžėsi į sunkvežimį. Po avarijos Rachel prasidėjo koma, tačiau merginai pavyko išsikapstyti.

2011 metais filmavimų metu Gerardas Butleris vos nenuskendo. Milžiniškos bangos jį tiesiog prispaudė prie dugno. Aktorius tvirtina, kad savo jėgomis nebūtų išsikapstęs, tačiau šalia budėję gelbėtojai greitai sureagavo ir jį ištraukė.

Liamas Hemsworthas akis į akį su mirtimi susidūrė dar vaikystėje. Plaukiojant banglente kojos virvė apsisuko aplink jo kūną ir neleido laisvai judėti vandenyje. Gerai, kad šalia buvo žmonių, kurie padėjo išsilaisvinti.

Drew Barrymore ir jos buvęs sužadėtinis miegojo, kai jų namas užsiliepsnojo. Jei ne šuns inkštimas prie miegamojo durų, Drew tikriausiai nebūtų prabudusi.

„Family Guy“ scenarijaus kūrėjas Sethas Macfarlane`as turėjo skristi iš Bostono į Los Angelą rugsėjo 11 dieną, 2001 metais. Į skrydį jis pavėlavo 10 minučių. Kuo baigėsi šis skrydis visi kuo puikiausiai žinome.

Ozzy Osbourne važiuodamas keturračiu nepastebėjo duobės. Jis vertėsi, griuvo ant nugaros, o keturratis užvirto jam ant krūtinės. Laimei, šalia buvo muzikanto asmens sargybinis, kuriam teko net du kartus daryti Ozziui dirbtinį kvėpavimą. Po šio įvykio Ozzy kurį laiką buvo komoje.

Grupės „Blink 182“ būgnininkas Travis Barkeris į jo kolega DJ AM 2008 metais skrido privačiu lėktuvu. Kildamas lėktuvas užsiliepsnojo ir trenkėsi į žemę. Kiti 4 keleiviai žuvo vietoje, o Travisui ir jo kolegai pavyko išsikapstyti.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis