Garsiausios princo Harry buvusios

Princo Harry sutuoktinė Meghan Markle pastaruoju metu - kone didesnė žvaigždė nei jis pats. Žavingoji Meghan neabejotinai nustelbė visas buvusias iki jos. Prisimeni bent vieną? Siūlome pažiūrėti!

Vida Press

Natalie Pinkham

Televizijos laidų vedėja Natalie Pinkham netikėtai trumpam išgarsėjo 2006 m. – tada bulvarinis leidinys „The Sun“ savo viršelyje išspausdino nuotrauką skambiu pavadinimu „Purvinasis Harry“. Nuotraukoje princas laikė ranką ant Natali krūties. Nors nuotrauka buvo daryta prieš kelerius metus, kai Natalie ir Harry siejo romantiniai santykiai, ji išvedė iš kantrybės tuometinę Harry sužadėtinę Chelsy Davy.

Vida Press

Chelsy Davy

Chelsy – pirma, karščiausia raudonplaukio princo meilė, su kuria jis susipažino dar vaikystėje. Chelsy tėvas turi pelningą safarių verslą, o paveldėtoja studijavo teisę Lidso universitete. Chelsy ir Harry draugystė truko nuo 2004 iki 2011 m., jie tai išsiskirdavo, tai vėl susieidavo. Princas vadino šią merginą savo gyvenimo meile, tačiau blondinė turėjo kitokių planų. Ji skeptiškai vertino galimybę tapti karališkosios šeimos nare, o po princo Williamo ir Kate Middleton vestuvių įsitikino, kad nėra pasiruošusi patirti spaudimo, kurį patiria hercogienė. Karalienė Elžbieta II irgi išsakė abejones dėl merginos tinkamumo į žmonas karališkosios šeimos nariui.

Vida Press

Caroline Flack

Dar viena televizijos laidų vedėja princo kolekcijoje – Caroline Flack, kuri palaikė Harry po išsiskyrimo su Chelsy Davy. Nors C. Flack gana populiari ir sulaukdavo garsių vyrų dėmesio (vienas iš jos vaikinų buvo grupės „One Direction“ solistas Harry Stylesas), net jai žiniasklaidos spaudimas pasirodė per didelis.

Vida Press

Mollie King

2012 m. pavasarį princą ne kartą matė kartu su merginų grupės „The Saturdays“ soliste. Jie lankėsi naktiniuose klubuose, karaokės klubuose, bet šviesiu paros metu viešumoje nesirodė. Vėliau Mollie sakė, kad sutiko nueiti į kelis pasimatymus su princu, bet nusprendė toliau nežengti, nes to jai pasirodė per daug.

Vida Press

Florence Brudenell-Bruce

Florence tapo pirma rimta princo Harry mergina po išsiskyrimo su vaikystės drauge Chelsy Davy, bet jų romanas tetruko vieną vasarą. Šiaip ar taip, draugystė su princu pakėlė merginos reitingus ir praėjus porai metų ji ištekėjo už multimilijonieriaus Henry St Georgeo.

Vida Press

Cressida Bonas

Su modeliu, aktore Cressida Bonas princas Harry pradėjo susitikinėti 2012 m. Romanas ištvėrė nuogumo skandalą – į bulvarinę spaudą pateko biliardą iš nusirengimo vakarėlyje Las Vegase žaidžiančio princo nuotrauka. Cressida atleido savo vaikinui, bet nesutiko tapti jo žmona ir nepanoro keisti savo gyvenimo būdo ir karjeros į karališką protokolą. 2014 m. balandį santykiai nutrūko. Princo širdis vėl buvo laisva, o Cressida visa galva pasinėrė į karjerą kine. Kartą bulvarinėje spaudoje pasklido kalbos apie princo Harry ir Cressidos sužadėtuves, bet greitai paaiškėjo, kad tai tik gandas.

Vida Press

Emma Watson

Po romano su modeliu princas Harry‘is įsimylėjo aktorę Emmą Watson. Sužinojęs, kad aktorė išsiskyrė su regbio žaidėju Matthew Janney, princas ryžosi pakviesti ją į pasimatymą. Harry‘is pasikvietė žvaigždę į vakarėlį ir visą vakarą su ja flirtavo, bet ji pasakė „ne“ sosto paveldėtojui, nė nesulaukusi pirmo pasimatymo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis