Nemalonios paslaptys, kurias išdavė žvaigždžių asistentai

Viešumoje praktiškai visos garsenybės atrodo tiesiog tobulos: šypsosi, maloniai bendrauja... Bet kas vyksta už uždarų durų, dažnai lieka paslaptimi. Iki tol, kol ištikimi žvaigždžių padėjėjai nepraveria burnos.

„Aš buvau šalia jos visas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Ji netgi vertė mane miegoti su ja vienoje lovoje, neva jai naktį vienai baugu“ - teisme sakė Lady Gagos buvusi asistentė Jennifer O’Neill.

Buvusi Naomi Campbell padėjėja pabėgo nuo jos dėl aromatinių žvakių. Prieš modeliui apsistojant bet kuriame viešbutyje, jos padėjėja privalėjo parūpinti 30 žvakių vonioje, miegamajame ir svetainėje. Labai svarbu būdavo jas išdėlioti tam tikra tvarka: po 10 vienetų kiekviename kambaryje. Ir šiukštu, neapsirikti. Be to žvakės turėjo skleisti lelijų kvapą. Tiesą sakant, šis reikalavimas neatrodo jau toks neįveikiamas, kad reikėtų mesti darbą.

Tai dar būtų menkniekis, palyginus su tuo, ką teko išgyventi kitai Naomi darbuotojai, į kurios galvą, pagauta įniršio, Naomi paleido telefoną. Dėl šio incidento teismo sprendimu žvaigždei teko susimokėti nemenką sumelę.

Panašiai pasielgė ir Russellas Crowe, kuris telefono aparatą sviedė viešbučio tarnautojui į veidą, kai šis nesiteikė duoti jam rakto nuo viešbučio kambario, kuriame buvo apsistojusi jo žmona. Savo elgesį jis paaiškino paprastai: supykau ir mečiau telefoną, nieko asmeniško.

Franko Sinatros padėjėjas George`as Jacobsas rašė, kad į jo pareigas įėjo kasdienis rūpinimasis savo šefo plaukais, kad užmaskuotų jo plikę.

Hilary Duff kartą sumušė savo padėjėją vien todėl, kad šis atnešė jai ne to dydžio batus iš Christian Louboutin.

Nuo Lindsay Lohan pabėga visi. Lindsay reikalauja akylai stebėti jos gyvenimą, išsukti ją iš įvairių keblių situacijų, į kurias ji nuolat patenka, o tai ne kiekvienam pavyksta ir ne kiekvienas nori tai daryti. Juk visi turi ir savo asmeninį gyvenimą, o Lindsay yra visiškai normalu pažadinti kitą vidury nakties ir pareikalauti spręsti jos problemas.

Kanye Westas gali būti labai grubus. Jis jau seniai pagarsėjo savo įžūliu ir agresyviu elgesiu. Jis užsipuola visus socialiai silpnus žmones. Buvo incidentų, kai jis išsityčiojo iš aviakompanijos darbuotojo ir padavėjos, kuri neatnešė aktoriui meniu. Savo šokiruojančiu elgesiu aplinkinių dėmesį jis atkreipė net apdovanojimų ceremonijos metu.

Bruno Marsas verčia savo padėjėją nuolat nešiotis su savimi nosinaitę ir padėti jam rūpintis jo asmenine higiena.

Demi Moor savo asistentę vertė daryti absoliučiai viską: nuo pagalbos higienos procedūrose iki bilietų ir naujų aktorės apdarų paieškų. Pagalbininkė tiesiog griūdavo iš nuovargio. O kai Demi buvo pakrikę nervai, pagalbininkė dirbo jos slauge, neturėdama sau jokios pamainos. Tiesa, nežiūrint visų šių sunkumų, ji ne tik nemetė šio darbo, bet dar ir didžiuojasi galėdama padėti aktorei.

Seanas Pennas kartą savo pagalbininką privertė plaukti į įlankos gilumą ir atgabenti jam cigarečių, kai šis, išplaukęs pažvejoti, paprasčiausiai pamiršo jų pasiimti, o parūkyti labai jau norėjosi.

Buvusi Angelinos Jolie padėjėja daugelį smulkmenų nutyli, tačiau teigia, kad Jolie iš tiesų yra nenormali, tiesiog meistriškai sugeba tai nuslėpti po savo žavinga šypsena.

Tori Spelling savo padėjėjos atžvilgiu buvo labai maloni ir dėmesinga, o ši geltonajai spaudai pardavė visą informaciją apie jos asmeninį gyvenimą.

Val Edward Kilmer sumušė savo pagalbininką už tai, kad šis per ilgai užtruko ieškodamas aktoriui reikalingo daikto.

Courtney Love padėjėja savo šeimininkę padavė į teismą už tai, kad ši vertė ją imtis neetiškų veiksmų ir sukčiauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis