Kim Kardashian vedybų sutartis: kokie turtai jai atiteks skyrybų atveju?

Sakoma, kad Kim Kardashian ir Kanye Westas susituoks gegužės 24 dieną. Be abejonės, kai tik buvo prabilta apie vestuves, daugumai parūpo, kiek pinigėlių Kim susižers skyrybų atveju.

Gal ir pesimistiškos santykių prognozės, bet labai stebėtis neverta, juk su buvusiu vyru – krepšininku Krisu Humphriesu Kim nusprendė skirtis praėjus vos 72 dienoms nuo vestuvių. Taigi... Kaip portalui Radar pranešė šaltinis, skyrybų atveju Kim gaus po milijoną dolerių už kiekvienus kartu su vyru praleistus metus, o taip pat jai atiteks prabangus namas prie Ramiojo vandenyno.

Pasirodo, jokių diskusijų dėl vedybų sutarties nebuvo, nes reperis Kanye Westas apskritai jokios sutarties nenorėjo. Įdomiau tai, kad šioje sutartyje nėra parašyta nieko apie judviejų dukters globą.

„Vedybų sutarties aptarimas buvo neįtikėtinai lengvas, nes Kanye nemanė, kad jiems tokia sutartis reikalinga, todėl leido visus finansinius klausimus spręsti pačiai Kim. Taip, jis ją labai myli. Ši sutartis labai skiriasi nuo tos, kurią Kim pasirašė su buvusiu vyru Krisu. Tos sutarties pasirašymui prireikė kelių mėnesių“ – pasakojo porai artimas šaltinis.

Be jau minėto milijono ir prabangaus namo, skyrybų atveju Kim galės pasilikti visas iš vyro gautas dovanas ir brangenybes. Dar vienas svarbus dalykas – 20 milijonų dolerių vertės Kanye Westo gyvybės draudimas, kuriame išmokos gavėja nurodyta būtent Kim.

Taip pat Kim atiteks visas realybės šou apie Kardashian šeimą pelnas, o taip pat ir pinigai, gauti už jos drabužių liniją bei reklamas. Kiek kiekvienas iš jų turi pinigų, tiksliai nežino niekas, bet prelimenarios sumos jau aiškios – Kim sąskaitose yra maždaug 40 milijonų dolerių, Kanye turi apie 100 milijonų.

Ką gi, tikėkimės, vedybų sutartis taip ir liks tik popieriuje. Na, bent jau ilgiau nei 72 dienas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis