36 Lindsay Lohan vyrai: slaptas aktorės meilės pergalių sąrašas

Leidinys InTouch pateikė sąrašą, kuriame, kaip teigiama straipsnyje, išvardyti visi Lindsay Lohan romanai. Jei tikėtume tuo, kas rašoma, tai šį nekuklų sąrašėlį pateikė pati aktorė, o jame - 36 žinomos pavardės!

Kaip leidinio žurnalistams pavyko išpešti tokią pikantišką informaciją? Straipsnyje teigiama, kad vieno vakarėlio metu Lindsay apie savo turėtus vyrukus pasipasakojo draugėms: „Jos juokėsi ir aptarinėjo įžymybes. Lindsay sudarė savo seksualinių pergalių sąrašą, kad padarytų įspūdį kitoms merginoms, o išeidama tą sąrašą tiesiog išmetė“.

Sprendžiant pagal viską, tas pats šaltinis iš šiukšlių kibiro tą popieriaus lapelį ir ištraukė. Ar visoje šioje istorijoje yra bent lašelis tiesos - kyla pagrįstų abejonių, juk jau visai netrukus Lindsay ketina išleisti knygą apie savo gyvenimą reabilitacijos klinikoje. O tokios pikantiškos istorijos pardavimus tikrai padidins.

Bet kuriuo atveju, visų 36 tariamų Lindsay vyrų mes tikrai nevardinsime, bet štai keletas žinomiausių. Įdomu, ką apie šį sąrašėlį vėliau pasakys patys vyrukai?

Joaquin Phoenix

Justinas Timberlake`as

Colinas Farrellas

Adamas Levine`as

Jamie Dornanas

Zacas Efronas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis