Lietuvaitė Deimantė Guobytė - užsienio paparacių dėmesio centre

Kad Lietuvos merginos labai gražios - visi ir taip puikiai žino, bet tikrai ne kiekvieną lietuvaitę užsienio paplūdimiuose medžioja paparaciai!

Štai modelis Deimantė Guobytė jau ne pirmą kartą tampa užsienio paparacių taikiniu. Graži mergina ir dar draugauja su žinomu amerikiečių r`n`b dainininku Maxwellu! Tiesa, kai Lietuvos internetiniuose puslapiuose pasirodė Deimantės ir Maxwello nuotraukos, pasipylę komentarai pačią Deimantę labai papiktino.

„Fu, kokia gėda už kai kuriuos žmones, kurie yra rasistai! Kaip galima nesuprasti, kad mes esam visi vienodi ir mus visus skiria tik kūno spalva! Ačiū dievui, mano draugai negali perskaityti komentarų lietuvių kalba, nes liktu šoke, kad aš iš tokios žiaurios šalies kilusi, kur žmones tik teisia vieni kitus ir niekina. O aš visada taip gražiai visiem apie Lietuvą ir Lietuvos žmones pasakoju. Rasistai turėtų būti sodinami į kalėjimą - kaip ir visi vagys, ir žmogžudžiai, nes ten žvėrims ir vieta – žvėryne! Nes žmonės neskirsto kitų žmonių dėl kūno spalvos. Čia yra žiauru“, - socialinio tinklo paskyroje savo nuomonės neslėpė mergina.

Iš tiesų, kai tampi matomu žmogumi, tenka susidurti ir su piktais komentatoriais. Bet kartais į tokius žmones tereikia numoti ranka ir toliau gyventi savo gyvenimą. Tikimės, Deimantei pavyks ir toliau kilti karjeros laiptais, o apie šios žavingos merginos pasiekimus išgirsime dar ne vieną kartą.

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis