Nicolės Kidman įvaikiai atvirai papasakojo apie santykius su mama

Kalbos apie pašlijusius Nicolės Kidman santykius su įvaikiais Connoru ir Isabella sklandė jau seniai. Tačiau dabar pats Connoras nusprendė padaryti gandams galą.

„Aš myliu savo mamą ir manęs nejaudina tai, ką kalba žmonės. Mūsų tarpusavio santykiai labai stiprūs ir šilti. Man mano šeima reiškia labai daug“.

Anksčiau Nicolė pati pasakojo, kad jos ir įvaikių santykiuose įsivyravusi įtampa. Tuo tarpu su įtėviu Tomu Cruise`u Connoras ir Isabella, priešingai, labai artimi. 2007 metais viename interviu aktorė prisipažino, kad vaikai nevadina jos mama, o kreipiasi į ją vardu.

Po Nicolės ir Tomo skyrybų 2001 metais, jų įvaikiai kartu su tėvu pradėjo lankyti scientologijos bažnyčią. Kalbama, kad būtent Tomo prisirišimas prie šios bendruomenės ir buvo pagrindinė skyrybų priežastis. Tačiau nepaisant visų gandų, aktorė ne kartą atsisakė viešai kalbėti su žurnalistais scietologijos tema, pareikšdama, kad ji gerbia savo vaikų įsitikinimus.

19-mečio Connoro sesuo Isabella antrina broliui, tvirtindama, kad jų santykiai visai ne tokie, kokius pateikia spauda:

„Myliu savo mamą. Ji nuostabi. Mes daug bendraujame ir laikas nuo laiko susitinkame. Aš myliu visą savo didelę šeimą“ - sakė mergina. O Isabellos ir Connoro šeima šiuo metu iš tiesų gausi. Jie turi 3 seseris: Tomo Cruiso ir Katie Holmes dukrą Suri ir dvi Nicolės Kidman bei jos sutuoktinio Keitho Urbano dukteris – Sunday ir Faith.

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis