Įvertink kardinalius kantri karalienės Mirandos Lambert figūros pokyčius

Kantri muzikos karaliene tituluojama dainininkė Miranda Lambert Kantri muzikos akademijos apdovanojimų ceremonijoje ne tik buvo pripažinta geriausia atlikėja, bet ir pademonstravo sveikos gyvensenos rezultatą – sulieknėjusią figūrą.

Šiandien Mirandos figūra palyginus su prieš metus ir dar anksčiau darytomis nuotraukomis atrodo lyg diena ir naktis. Atlikėja neprarado moteriškų apvalumų, tačiau jos kūno linijos tapo kur kas grakštesnės. Apdovanojimų metu dainininkė 4 kartus keitė apdarus: pasipuošė tviskančia kūno spalvos vakarine suknele, vėliau koralų atspalvio kokteiline, o scenoje pasirodė vilkėdama džinsų ir baltos palaidinės bei auksinio sijono ir džinsinių marškinių derinius.

Miranda Lambert (kairėje - 2014 m., dešinėje - 2013 m.)

Miranda Lambert (kairėje - 2014 m., dešinėje - 2012 m.), SIPA, AP/Scanpix nuotr

M. Lambert kūno pokyčius buvo galima pastebėti jau nuo 2013 m. rudens. Atšventusi 30-ąjį gimtadienį Miranda pakeitė gyvenimo būdą: suderino mitybą, atsisakė nesveikų užkandžių, ėmėsi intensyvių ir reguliarių treniruočių. Visa tai dainininkei padėjo atsikratyti papildomų kilogramų ir vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą. „Nesu iš tų, kurios palaiko perdėtai lieso kūno kultą, esu už moteriškos figūros grožį. Tačiau turiu pripažinti, kad pastebimai suapvalėjusi jaučiausi prastai, tekdavo ilgai sukti galvą dėl sceninės aprangos: kad ir ką vilkėdavau, jausdavausi nejaukiai. Dabar gyvenu sveikiau, esu kupina energijos, o drabužių parduotuvės – tikras malonumas“, – viename interviu yra sakiusi M. Lambert.

Miranda Lambert, Kantri muzikos akademijos apdovanojimai 2014 m., Reuters/Scanpix nuotr.

Miranda Lambert, Kantri muzikos akademijos apdovanojimai 2014 m., Reuters/Scanpix nuotr.

Miranda Lambert (kairėje - 2012 m., dešinėje - 2013 m.), Reuters, AFP/Scanpix nuotr.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis