Kate Upton rūpesčiai dėl... pernelyg didelės krūtinės!

Ohhh, kiek daug merginų svajoja turėti didesnes krūtis. Vienos kreipiasi į plastikos chirurgus, kitos gudrauja į pagalbą pasitelkdamos pakeliančias liemenes, trečios nedaro nieko, bet vis tiek svajoja... O štai didžiakrūtės tikrai ne visuomet patenkintos tokiais savo privalumais.


Žinomas modelis Kate Upton, pozavusi tokiems žurnalams kaip Sports Illustrated ir Vogue, visai nesidžiaugia turėdama 34D dydžio krūtinę. Neseniai duotame interviu Kate atvirai prisipažino, kad norėtų kuklesnių kūno linijų: „Kiekvieną dieną svajoju turėti mažesnio dydžio krūtinę. Man patinka dėvėti aptemptas palaidines be petnešėlių ir nedidelius bikinius. Jei tik galėčiau tas krūtis nusiimti, tarsi jos būtų priklijuojamos!“

Vis dėlto Upton jau ne kartą pabrėžė, kad kiekviena mergina turėtų didžiuotis tuo, ką jai davė gamta. Ir panašu, kad tai ne tik šnekos: Kate visuomet drąsiai demonstravo savo kūną, nors jos kūno linijos tikrai neprimena standartinio modelio figūros. „Aš didžiuojuosi savo išmatavimais. Jaunoms merginoms norėčiau pasakyti: mylėkite save ir džiaukitės tuo, ką turite. Pasinerti į savikritiką labai lengva, o tai gali visiškai tave sunaikinti. Būsite kur laimingesnės, kai pamilsite savo kūną tokį, koks jis yra“.

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis