Receptas: skani kava pagal A. Pogrebnojų (FOTO)

Žymus dizaineris Aleksandras Pogrebnojus save vadina tikru kavos gurmanu. Kavą jis geria kelis kartus per dieną. Be to, be jos neįsivaizduoja nė vieno savo ryto. Išverda ne tik sau, bet ir žmonai Monikai. Dažnai rytais kavos jai atneša ir į lovą.

Namuose dažniausiai kavą ruošia pačiu paprasčiausiu būdu. Sumaltas pupeles užpila verdančiu vandeniu. Tačiau jo mėgstamiausia – kita, paruošta profesionalių baristų. Kavinėse A. Pogrebnojus visada užsisako kavos latte su riešutų skoniu.

Meilę kavai dizaineris demonstruoja ne tik ją gerdamas, bet ir dedikuodamas naują marškinėlių kolekciją. Ją sudaro šešių skirtingų modelių marškinėliai, perteikiantys kavos istoriją: nuo kavos pupelių surinkimo iki mėgavimosi kava su mylimu žmogumi ir kavos cheminės formulės. Mintis sukurti marškinėlius apie kavą dizaineriui gimė begeriant kavą pamėgtoje senamiesčio kavinėje.

Viena iš šio pavasario mados tendencijų ne tik gardžios kavos puodelis rankose, tačiau ir kavos tematiką perteikiantys stiliaus sprendimai. Todėl marškinėlių spalvų gamą sudaro ryški citrininė, samaninė, aguonų raudonumo ir skrudintos kavos pupelės spalvos. Marškinėlius puošė portretais, kavamedžio atvaizdu ir geometriniais raštais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis