Tarp gražiausių pasaulio moterų - ir barzdotoji Conchita

Besibaigiant Kanų kino festivaliui laukiama ir labdaringos "amfAR" vakarienės, kurią organizuoja AIDS tyrimų fondas. Šįmet vykusioje vakarienėje kaip ir kasmet buvo į ką paganyti žvilgsnius. Į labdaros pobūvį susirinko garsiausios podiumų vilkės, aktorės, dainininkės. Tarp jų spindinčiu įvaizdžiu išsiskyrė ir neseniai praūžusios "Eurovizijos" nugalėtoja Conchita Wurst.

Conchita atvykusi į Kanus neatsisakė savo įvaizdžio kertiniu akmeniu tapusio derinio - galmūro ir vešlios barzdos. Vienų peikiama, o kitų giriama už drąsą, šiandien atlikėja išdidžiai pozuoja fotografams ir nė nemėgina pasirinkti arba vyro, arba moters vaidmens - derina abu. "Eurovizijos" nugalėtojai netrūko dėmesio ne tik dėl konkurse nuskintų laurų, neeilinės išvaizdos, bet ir prabangios vakarinės suknelės, kuri iš tolo akino savo žvilgesiu.

Conchita, AFP/Scanpix nuotr.

Conchita, AFP/Scanpix nuotr.

Šiųmetėje "amfAR" vakarienėje dalyvavo ir gausybė pasaulinio garso mankenių: Rosie Huntington-Whiteley, Irina Shayk, Karlie Kloss, Allesandra Ambrosio, Coco Rocha, Karolina Kurkova, Natasha Poly, Bianca Balti, Lara Stone, Heidi Klum, Izabel Goulart bei kitos.

Rosie Huntington-Whiteley, AFP/Scanpix nuotr.

Irina Shayk, AFP/Scanpix nuotr.

Karlie Kloss, AFP/Scanpix nuotr.

Coco Rocha, AFP/Scanpix nuotr.

Bianca Balti, AFP/Scanpix nuotr.

Kati Nescher, AFP/Scanpix nuotr.

Ginta Lapina, AFP/Scanpix nuotr.

Natasha Poly, AFP/Scanpix nuotr.

Lara Stone, AFP/Scanpix nuotr.

Milla Jovovich, AOP nuotr.

Karolina Kurkova, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis