Būsimos Ispanijos karalienės Letizios skandalai – abortas, plastinė operacija ir anoreksija

Vos prieš porą dienų Ispanijos karalius Juanas Carlosas nusprendė atsisakyti sosto ir užleisti vietą savo 46 metų sūnui – princui Felipei. Apie būsimą karalių – kitą kartą, o dabar geriau pasmalsaukime apie Letizią – žavingą moterį, kuri visai netrukus galės išdidžiai vadintis karaliene.

Liekna brunetė, pasižyminti nepriekaištingu stiliaus pojūčiu ir žavinti santūriu, tačiau tuo pačiu nuoširdžiu bendravimu. Ką nors primena? Didžioji Britanija turi Kate Middleton, o Ispanija – Letizią Ortiz – 41 metų buvusią televizijos žurnalistę, sugebėjusią užsitikrinti karališkosios šeimos palankumą ir ispanų simpatijas. Ką gi mes žinome apie būsimą karalienę?

Letizia Ortiz gimė mažame Oviedo miestelyje. Jos tėvas – žurnalistas, o mama visą gyvenimą dirbo slauge vietos ligoninėje. Letizia augo su sesėmis – vyresnėle Thelma ir jaunesne Erika, kuri ilgą laiką sirgo depresija ir perdozavusi vaistų pasitraukė iš gyvenimo 2007 metais.

Baigusi mokyklą, Letizia nusprendė pasukti tėvo pėdomis ir Madrido universitete gavo žurnalistikos diplomą. Dar iki pažinties su princu Felipe, Letizia jau buvo žinoma televizijos žurnalistė. O ir gyvenimo patirties šiai damai tikrai netrūksta: sulaukusi 26 metų, Letizia pirmą kartą ištekėjo. Tiesa, santuoka tetruko metus laiko, o tikrosios skyrybų priežastys viešumon taip ir neiškilo.

Po skyrybų jauna ir jau žinoma moteris turėjo ne vieną romaną, tačiau pastojo nuo vieno iš gerbėjų ir pasidarė abortą. Tuo metu Ispanijoje abortai buvo draudžiami, todėl šiai istorijai iškilus į viešumą (ačiū „geradariui“ giminaičiui, parašiusiam ištisą knygą apie Letizią), kilo nemenkas skandalas skambiu pavadinimu „princesės nusikaltimas“.

Spauda šią seną istoriją vis dar reguliariai iškelia į viešumą, nors pati Letizia ir princas Felipe atkakliai tyli. Beje, susipažino pora darbo metu 2003 metais: princas davė interviu, po kurio paprašė asmeninio žavingos žurnalistės numerio. Pirmieji pasimatymai vyko slapta, nes būsimasis karalius baiminosi tėvų reakcijos! Po kelių mėnesių Letizia metė darbą ir visai netrukus visas pasaulis sužinojo apie princo sužadėtuves.

Naujai iškeptos poros pirmasis oficialus prisistatymas virto šokia tokia komedija: bendraujant su žurnalistais Letizia nutraukė savo sužadėtinį ir leptelėjo: „Leisk man pasakyti“. Be abejonės, ši frazė iš karto papuošė visų Ispanijos laikraščių pirmuosius puslapius. Nejaugi „Ispanijos Pelenė“ leidžia sau įsakinėti būsimam vyrui ir drįsta viešai rodyti savo charakterį? Tačiau Letizia nepuolė atsiprašinėti ar keistis ir visai netrukus jos tvirtas charakteris tapo privalumu.

Dar vienas visuomenės ilgai aptarinėtas faktas – po santuokos pasikeitusi Letizios išvaizda. Niekam ne paslaptis, kad princesė pasidarė plastinę nosies operaciją. Karališkoji šeima šią žinią oficialiai patvirtino, tačiau savaime suprantama, bandė įteigti, jog viskas tik dėl sveikatos – esą princesės nosies pertvara buvo kreiva, o tai trukdė kvėpavimui. Na, o buvę kolegos žurnalistai, puikiai pažinoję Letizią, kėlė savas teorijas: esą operacija – karališkosios šeimos stilistų ir įvaizdžio specialistų reikalavimas. Juk princesė šalia princo turi atrodyti tobulai!

Apkalbų liūną sukėlė ir staigus Letizios sulieknėjimas 2007 metais. Iš tiesų, žvelgiant į to laikotarpio nuotraukas, kuriose princesė labiau primena skeletą nei sveiką moterį, kyla pagrįstų abejonių dėl galimos anoreksijos. Kalbama, kad „pasveikti“ princesei padėjo jos vyras, labai norėjęs gausesnės šeimos.

Apie šeimos pagausėjimą kol kas nieko negirdėti. Bet gal artimiausioje ateityje Ispanija turės dar vieną karališkąjį kūdikį?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis