Mila Kunis kreipėsi į vyrus, mėgstančius sakyti „Mes laukiamės“

Jau visai ne už ilgo Mila Kunis pirmą kartą taps mama, todėl aktorė ne iš nuogirdų žino, kokių nepatogumų ir sunkumų patiria besilaukiančios moterys.

Kaip sako Mila, būsimi tėveliai niekada nesupras tų potyrių, kuriuos jaučia besilaukiančios kūdikio dailiosios lyties atstovės. Todėl aktorės manymu, vyrai savo kalboje neturėtų vartoti posakio „Mes laukiamės“. Apie tai Mila pareiškė Jimmy Kimmel vedamame šou. Mergina užsuko pas televizijos laidų vedėją į svečius ir pokalbio eigoje stipriosios lyties atstovų adresu išrėžė audringą kalbą. O viskas prasidėjo nuo Kimmelo leptelėjimo, kad jis ir jo žmona laukiasi. Daugiskaita užkliuvo Kunis ir ji nusprendė kreiptis į visus vyrus ir paaiškinti jiems, ką reiškia būti nėščiai.

Liaukitės sakyti „Mes laukiamės!“ Jūs nesate nėščias. Ar jums reikės iš savęs išstumti arbūzo dydžio žmogeliuką? Ne! Ar Jūs verkiate automobilyje iš vienišumo klausydami banalių dainų? Ne! Ar vos atsibudęs ryte, lekiate į tualetą išsivemti dėl to, kad po krūtine nešiojate kūdikį? Ne! Jums tai nutinka nebent iš vakaro padauginus tekilos. O mums net negalima jos gerti, nes mes nėščios, o ne jūs.

Priminsim, kad žinia apie greitai pasaulį išvysiantį Milos ir Ashtono Kutcherio kūdikį mus pasiekė tik kovo mėnesio pabaigoje. Šiomis dienomis pasirodė žinutė, kad susituokti aktoriai planuoja gimus kūdikiui (sklando gandai, kad gimti turėtų mergaitė).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis