Žvaigždžių kompleksai: ko savyje jos negali pakęsti

Net ir pačios seksualiausios ir žaviausios planetos moterys turi kompleksų. Jų taip pat netenkina nosis, lūpų forma ar krūtinės dydis.

Kate Moss

Supermodelis prisipažįsta, kad nuo paauglystės laikų išgyveno dėl mažos krūtinės. Nulinis liemenėlės dydis jai atrodė tikra tragedija. Net tapusi modeliu, Kate buvo pasiryžusi bet kam, kad tik nereikėtų fotografuotis apsinuoginusiai. Tačiau būriai gerbėjų ir publikuojamos nuotraukos žurnaluose vis tik išgydė nuo šio komplekso. Pergalę prieš jį Moss laiko vienu iš svarbiausių savo pasiekimų gyvenime.

Victoria Beckham

Stiliaus ikona ir sėkminga dizainerė iki šiol yra ganėtinai kompleksuota moteris. Jaunystėje Victoria fanatiškai kovojo su antsvoriu, todėl galiausiai susirgo anoreksija. Dabar ji gėdijasi savo lieknumo. „Kartais aš noriu užsimauti džinsus ant klubų, tačiau suvokiu, kaip tai turėtų baisiai atrodyti“. Jos trūkumų sąraše rikiuojasi: spuogeliais išberta oda, aštrūs dantukai (būtent todėl daugumoje nuotraukų Victoria atrodo tokia paniurusi – ji paprasčiausiai vengia viešai šypsotis), o taip pat ir nuospaudos ant pėdų.

Paris Hilton

Paris Hilton nekenčia savo pėdų. Būdama 173 centimetrų ūgio, aukštuomenės liūtė nešioja 42–43 dydžio avalynę. Paris stengiasi pozuoti prieš kameras taip, kad jos pėdos nepatektų į kadrą ir guodžiasi, kad net pati madingiausia dizainerių sukurta avalynė, jeigu ji yra didesnė nei keturiasdešimtas dydis, atrodo juokingai. „Parduotuvėse gausu gražios garsių dizainerių sukurtos avalynės, tačiau kai aš paprašau savo dydžio, man atneša „klounišką“ apavą“, – skundžiasi Hilton.

Uma Thurman

Umą Thurman vaikystėje erzino dėl pernelyg didelio ūgio. Sulaukus dvylikos metų, jos ūgis jau siekė 180 cm, todėl klasiokai ją pravardžiavo „bokštu“. Dėl neįprasto vardo Uma taip pat turėjo vargo vaikystėje.

Scarlett Johansson

Aktorė mano, kad jos kojos pernelyg storos ir apskritai ji per daug sveria. Scarlett taip nepatenkinta savo išvaizda, kad pati save pravardžiuoja „buožgalviu“. Net sekso simbolio titulas neprivertė Scarlett patikėti savo patrauklumu.

Jessica Alba

Stiliaus ikona, pasirodo, labai išgyvena dėl savo išvaizdos: „Mano krūtys nukaro, o dar tas celiulitas ir pernelyg platūs klubai“.

Nicole Kidman

Aktorei nepatinka jos pilvukas ir dėl to ji kankinasi jau ne vieną dešimtmetį. Nicole skundžiasi, kad šis jos trūkumas niekada nelieka nepastebėtas žurnalistų. Ir tai visada suteikia jiems pagrindo skleisti gandus apie žvaigždės nėštumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis