Žvaigždės, kurios beveik neturi tikrų plaukų (FOTO)

Žvelgdamos į garsenybių nuotraukas mintyse tikiname save, jog turėdamos milijonus ir mes galėtume džiaugtis prabangiomis plaukų priežiūros priemonėmis bei fantastiškais plaukais. Tačiau realybė kiek kitokia. Net neįtariame, kad vešlios ir žvilgančios bangos, kuriomis puikuojasi aktorės, manekenės ir dainininkės, yra viso labo prisegamos sruogos.

Daugybė garsių merginų viešumoje pasirodyti be dirbtinių kasų jau negalėtų, nes jų natūralūs plaukai yra pernelyg nualinti dažymų, šukavimų, tiesinimų, bangavimų ir kitokio formavimo. Juk žvaigždės nuolat turi atrodyti puikiai, tiek fotosesijose, tiek ekrane ar ant scenos. Deja, dirbtinius plaukus šiandien įprasta segtis ne tik brandesnio amžiaus gražuolėms, bet ir visai jaunutėms.

Supermodelis Naomi Campbell savų plaukų beveik jau neturi. Modelio karjera – kolekcijų demonstravimas, fotosesijos bei filmavimavimai – neįkainojamas patirtis, tačiau už visa tai teko sumokėti gana brangiai, Naomi tiesiog nupliko. Šiandien ji net ir atostogaudama yra priversta slėptis po peruku.

Naomi Campbell
Naomi Campbell

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

Kita žinoma manekenė Tyra Banks vakarėliuose demonstruoja tai trumpus, tai ilgus, tai tamsius, tai šviesius plaukus, tačiau tai tik perukai. Pačios plaukų likę jau visai nedaug, maža uodegėlė, kurią parodyti viešai modeliui nebūtų itin smagu. Visgi eidama į pristatymus ir renginius Tyra pasirūpina, kad dirbtiniai plaukai gniaužtų kvapą, jos šukuosenos visuomet žvilga, atrodo sutvarkytos iki menkiausio plaukelio.

Tyra Banks
Tyra Banks

AFP, AP/Scanpix nuotr.

Neseniai 21-ąjį gimtadienį atšventusi atlikėja Ariana Grande taip pat negalėtų pasigirti savais plaukais. Dar prabėgs pora metelių ir greičiausiai Ariana jų visai neteks. Nuo kasdienių šukuosenų merginos plaukai taip nusilpo, kad ėmė nesustabdomai slinkti. Šiandien dainininkė kaskart prieš lipdama ant scenos, dalyvaudama renginiuose, ar ketindama pabėgioti privalo segtis dirbtines plaukų sruogas.

Ariana Grande
Ariana Grande

Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Gražuolė scenos dievaitė Selena Gomez yra pripažinusi, kad jos plaukai irgi ne natūralūs, o patobulinti. Tamsios bangos, kurias matome – kruopščiai pritaikytos prisegamos sruogos, šias atlikėja rūpestingai prižiūri. Tiesa, dainininkės plaukai nėra nutriušę, jie tiesiog kur kas trumpesni nei matomi viešumoje.

Selena Gomez
Selena Gomez

AFP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Aktorei Vanessai Hudgens dėl vaidmenų ne kartą teko keisti plaukų ilgį. Dabartiniai jos natūralūs plaukai nesiekia pečių, tačiau gatvėse paparaciai užfiksuoja Vanessą kedenančią ilgas kasas. Ji ne viename interviu yra drąsiai pareiškusi, jog tikri plaukai greitai neauga, o mergina nori džiaugtis įvairiomis šukuosenomis, pynimais, todėl padėtį pakoregavo priaugintomis sruogomis.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens

AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

TV realybės šou dalyvaujanti Kim Kardashian neigia, jog jos galvą puošia dirbtinės sruogos. Paklausta, kaip puoselėja plaukus, ji kaskart pasakoja apie „Kardashian“ vardinės linijos grožio produktus, kurie užtikrina tobulą plaukų priežiūrą. Tačiau nepastebėti kaip dažnai gražuolė keičia šukuosenas ir plaukų atspalvius būtų sunku. Net ir atidžiai puoselėjami, tvirti plaukai tokius pokyčius sunkiai atlaikytų. Taigi, išvada – Kim vis dėlto segi dirbtines sruogas.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

AP/Scanpix, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis