Garsenybės, kurios dirbo striptizo šokėjais

Žvaigždėmis netampama vos spragtelėjus pirštais ir daugumai įžymybių, taip pat, kaip ir paprastiems žmonėms, teko nuo kažko pradėti, kad užsidirbtų pragyvenimui. Vieni dirbo konsultantais, kiti – padavėjais kavinėse, o buvo ir tokių, kurie... Šoko striptizą! Smalsu?

Net ir tuomet, kai moterų dievaitis Channing Tatum buvo niekam nežinomas, jis kaitino damų aistras savo puikiai ištreniruotu kūnu. Sceninis būsimos žvaigždės vardas buvo Chan Crawford. Dabar aktorius su mielu pamirštų tokią savo karjeros pradžią, bet viena iš jo talento gerbėjų į Youtube svetainę patalpino vaizdo įrašą, kuriame Tatum – visame gražume! Video greitai buvo pašalintas, bet tiesos jau nebenuslėpsi.

Skandalingoji Courtney Love iki pažinties su savo gyvenimo meile Kurtu Cobainu, sukosi aplink stulpą Aliaskoje, Japonijoje, Taivane... Žodžiu, ir pakeliauti spėjo, ir pinigų tuo pačiu užsidirbo. Bet gal ir nieko keisto, juk visas Courtney gyvenimas – kaip nesibaigianti karuselė.

Burleskos deivė Dita von Teese niekuomet ir neslėpė, kad savo šokių karjerą pradėjo būtent nuo striptizo. O kas? Dabar už savo pasirodymą erotinėse programose ji gauna tūkstančius!

Lady Gaga – dar viena žvaigždė, kuri jaunystėje kaitindavo vyrus aistras nusirenginėdama. Interviu News of the World metu ji atvirai papasakojo apie šį savo gyvenimo puslapį: „Kai dirbau striptizo klube, man buvo 18 metų. Merginos iš mano kiemo net įsivaizduoti negalėjo, kad tapsiu tuo, kuo esu dabar“.

Pasirodo, gražuolė Catherine Zeta-Jones kadaise buvo egzotiškų šokių mėgėja! Prisipažindama, kad jos gyvenime iš tiesų buvo toks etapas, Catherine pridūrė, kad tokiu būdu uždirbinėjo pinigus nosies plastinei operacijai. Akivaizdu, kad plastinė operacija susilaukė daugiau reakcijos, nei šokiai suaugusiems. Puikus žingsnis, Catherine!

Įdomu, ar Bradas Pitas sušoka savo mylimajai Angelinai? Patirties šioje srityje jis tikrai turi! Studijuodamas universitete jis priklausė „The Dancing Bares“ grupei, kurioje vyrukai šoko striptizą! Pasisekė toms, kurios dalyvavo šios grupės pasirodymuose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis