Silikoninės garsenybių krūtinės: klaida ar teisingas sprendimas?

Niekam ne paslaptis, kad daugumos Holivudo žvaigždžių apvalumai – anaiptol ne gamtos dovana. Vienos ryžtingai tyli, apsimetinėdamos, kad viskas natūralu, o kitos nė nemano slėpti to, kas visiems ir taip akivaizdu. Tik štai tikrai ne visos garsenybės mano, kad silikoninė krūtinė – teisingas jų gyvenimo sprendimas.

Victoria Beckham
Žurnalui Allure Victoria atvirai prisipažino, kad pasigailėjo įsidėjusi implantus. „Anksčiau mano krūtinė buvo netikra... Bet implantus aš jau išsiėmiau“. Žurnalistei pasiteiravus, ar tokį sprendimą ji priėmė dėl skausmingų pojūčių, Victoria pajuokavo: „Ne. Skausmingi galėjo būti nebent žurnalistų komentarai, kurie mano implantus vadino torpedomis“.

Sharon Osbourne
Rokerio Ozzy Osbourne žmona prisipažino, kad implantų atsisakyti paprašė jos vyras. Pasirodo, didelis biustas jį tiesiog gąsdino.

Kendra Wilkinson
Playboy zuikutė, buvusi Hugho Hefnerio mylimoji, ilgą laiką puikavosi savo įspūdinga krūtine. Tačiau po antrojo nėštumo žvaigždė prisipažino, kad yra pasirengusi susigrąžinti tikrąsias savo kūno linijas: „Man nebepatinka mano krūtys. Jos tokios didelės ir pradeda po truputėlį glebti“.

Kate Hudson
Priešingai, nei dauguma žvaigždžių, Kate Hudson neskubėjo tobulinti savo kūno ir Holivudą sužavėjo visai ne apvalumais. Tačiau vieną dieną metas permainoms vis dėlto atėjo. „Akivaizdu, kad iš prigimties turiu mažas krūtis. Džiaugiuosi, kad dabar galiu dėvėti sukneles su gilesne iškirpte ir ant manęs jos atrodo elegantiškai“ - savo sprendimu patenkinta Kate.

Heidi Montag
Realybės šou žvaigždė 2010 metais savo krūtinę silikonais pasididino iki 6 dydžio, tačiau praėjus trejiems metams, implantus pakeitė mažesniais. „Dėl pernelyg didelių implantų man skaudėdavo kaklą, o pačiai atrodė, kad atrodau pernelyg iššaukiančiai. Vyrai nepadoriai spoksodavo į mane“ - savo sprendimą paaiškino Heidi.

Kourtney Kardashian
Savo krūtinę Kourtney pasididino sulaukusi 22 metų. „Tai buvo taip kvaila... Kartą ši idėja šovė man į galvą ir viskas... Niekas negalėjo manęs perkalbėti“ - prisimena Kourtney, tačiau išsiimti implantų neketina.

Kaley Cuoco
„The big bang theory“ žvaigždė krūtinę pasididino vos tik sulaukusi pilnametystės. „Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime“ - sakė ji.

Kelly Rowland
Buvusi „Destinys Child“ grupės narė viename interviu prisipažino, kad visuomet svajojo pasididinti krūtis. „10 metų svarsčiau ir galiausiai pasiryžau. Padariau tai dėl savęs. Ne dėl vyrų, ne dėl karjeros, o tik dėl savęs. Ir man patinka mano naujoji krūtinė“ - sakė dainininkė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis