Jessica Alba paskambino į Vilnių ir davė išskirtinį interviu

Kultinio filmo „Nuodėmių miestas 2“ premjera Lietuvoje pažymėta itin retu įvykiu mūsų žiniasklaidoje – su aktore Jessica Alba kalbėjosi lietuvių „Cosmopolitan“!

„Kaip pasijustum sužinojusi, kad po kelių valandų iš Kalifornijos paskambins Holivudo žvaigždė ir mielai leisis šio bei to paklausinėjama? Taip, ir aš pamaniau, kad sapnuoju, bet Jessica Alba paskambino“, – savo straipsnį „Cosmopolitan“ rugsėjo numeryje pradeda viena žurnalo redaktorių Marija Sinevičienė. Pasak jos, Jessica – be galo miela ir maloni moteris: „Jokio pasipūtimo, jokių žvaigždiškumo apraiškų. Pasišnekučiavome su ja draugiškai apie viską: ir apie jos naujausią vaidmenį filme „Nuodėmių miestas 2“, ir apie feminizmą, ekologiją, ir apie asmenines grožio paslaptis“.

Dėl interviu, per kurį Jessica tiesiogiai lietuvių „Cosmopolitan“ papasakotų apie save ir naujausią savo vaidmenį filme „Nuodėmių miestas 2“, lietuvių kino distribucijos kompanija ACME FILM su jos agentu derinosi kelias savaites. Buvo sutarta, kad aktorė pati paskambins į Vilnių ir atsakys į COSMO redakcijos atstovo klausimus.

Savo ruožtu žurnalo redakcija pasirūpino, kad rugsėjo „Cosmopolitan“ viršelį puoštų Jessicos Albos nuotrauka. Šis numeris, kuriame spausdinamas išskirtinis aktorės interviu, prenumeratorius ir prekybos vietas pasieks šią savaitę, o rugpjūčio 29 d. Lietuvos kino teatruose bus pradėtas rodyti bendras komiksų kūrėjo Franko Millerio ir režisieriaus Roberto Rodriguezo projektas – antroji kultinio „Nuodėmių miesto“ dalis.

Visą interviu su Jessica Alba rasi rugsėjo mėnesio COSMO žurnalo numeryje!

COSMO: Nors filmo dalis skiria beveik dešimt metų, žiūrint į tave atrodo, kad laikas prieš tave – bejėgis. Tiesą sakant, metams bėgant tu tik gražėji. Išduok mums paslaptį – kaip tau pavyksta taip puikiai atrodyti?
JESSICA: Tai bent, ačiū labai! Tiesiog manau, kad kai kurie žmonės keičiasi jaunystėje ir atrodo geriau būdami jauni, o kai kurie išgražėja ir keičiasi bėgant metams. Lygindama save dabar ir tada, kai filmavausi pirmojoje filmo dalyje, ir psichologiškai, ir fiziškai patogiau jaučiuosi dabartiniu savo amžiaus tarpsniu. Kalbant apie išvaizdą, tada buvau vaikiškesnė ir apvalainesnė, o dabar atrodau labiau subrendusi, lieknesnė. Būtent šiuo gyvenimo etapu pradėjau labai patogiai jaustis savo kailyje, gal todėl ir sulaukiu komplimentų? Rengdamasi filmuotis intensyviai mankštinausi, valgiau daug vaisių ir daržovių, lankiau šokių pamokas, nes filme teko daug šokti. Šokiai tinka visiems ir visais atvejais.

C: Žvelgiant į tave iš šalies kyla baltas pavydas dėl tavo laimėjimų ir sėkmės: atrodo, kad viskas tau sekasi lengvai, be itin didelių pastangų. O gal toks įspūdis klaidingas – dėl to, kas esi šiandien, tau teko smarkiai pasistengti?
J: Nieko man nenukrito tiesiog iš dangaus. Tikrai ne. Kaskart turėjau čiupti jautį už ragų. Juk ir Los Andžele, ir visame pasaulyje pilna žmonių, norinčių būti aktoriais ar tiesiog išgarsėti, bet ne visiems tai pavyksta. Reikia daug ir sunkiai dirbti, sukurti palankias sąlygas bei galimybes ir būti pasirengusiam, kai tos galimybės priešais tave atsiveria. Todėl žmonės, manantys, kad sėkmė mane tiesiog ėmė ir aplankė be didelių mano pastangų, smarkiai klysta. Akivaizdu, jie nežino, kas aš esu ir iš kur kilusi. Mano šeimoje nėra nė vieno režisieriaus, scenarijaus autoriaus ar prodiuserio. Niekas man nepadėjo. Augau priemiestyje, labai vidutinių pajamų šeimoje, todėl viską pasiekiau savo jėgomis. Prieštarauju kiekvienam, kuriam atrodo, kad mano gyvenimas buvo rožėmis klotas, viskas man ėjo kaip iš pypkės.

C: Ko palinkėtum Lietuvos COSMO skaitytojai?
J: Klausyk savo širdies, stenkis įgyvendinti savo svajones, siek užsibrėžto tikslo ir žinok: viskas yra įmanoma.

Taip pat iš šio interviu, be kita ko, sužinosi: kas dėjosi „Nuodėmių miesto 2“ filmavimo aikštelėje, dėl kokios priežasties Jessica susidomėjo ekologiškais produktais (bei koks žaliasis kokteilis, jos nuomone, yra veiksmingiausia), kokį visų moterų dėmesio vertą principą ji skiepija savo dukroms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis