Paaiškėjo grasinimo paviešinti nuogos Emmos Watson nuotraukas autoriai

Dar prieš kelias dienas atrodė, kad kino filmų apie Harį Poterį žvaigždė užsitraukė interneto chuliganų rūstybę. Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė Emma Watson rėžė argumentuotą kalbą lyčių lygybę skatinančios moterų kampanijos „HeForShe“ renginyje ir sulaukė grasinimų.

Nuotrauka: Scanpix/Mavrix

Vos prieš pusmetį tapusi JT geros valios ambasadore, aktorė veiklumu nustebino aplinkinius. „HeForShe“ kampanijos metu Emma paaiškino, kodėl pasauliui reikia feminizmo. „Moterų kova už savo teises dažnai tampa vyrų nekentimo sinonimu. Esu tikra, tai turi liautis, - kalbėjo E. Watson. Aktorė įsitikinusi, kad už feminizmą turi kovoti ir vyrai, nes pats žodis reiškia lyčių lygybę. O lygybė nėra tik moterų prioritetas – tai žmogaus teisių klausimas. „Dukros, seserys ir motinos gali pasijusti laisvos nuo prietarų bei stereotipų, o broliai ir vyrai išlikti savimi, nežeidžiant jų orumo,” – taip feminizmą mato E. Watson. Aktorė prisiminė, kad dar vaikystėje jai teko susidurti su klaidinga feminizmo samprata, nes jos veiklumas ir energija lenkė bendraamžių, todėl ji buvo vadinama berniokiškai valdinga.

Aktorės kalba sulaukė ne tik aplinkinių ovacijų ir pagyrų, bet ir šantažo: “Tai nutiks šį savaitgalį, feministinė kalė Emma pasirodys, kad yra tokia, kaip ir visos kitos.” “Ji rėžė feministines kalbas JT, o dabar pasirodys nuoga online hahaha,” - komentavo anonimai viešoje erdvėje. Pagrasinta, kad tam reikalui savaitgalį pradės veikti specialus puslapis EmmaYouAreNext.com.

Paaiškėjo, kad aktorei grasino ne interneto troliai, o viena JAV viešųjų ryšių agentūra, sugalvojusi tokiu būdu pasireklamuoti. Paspaudus neva specialiai Emmai kuriamo puslapio nuorodą, po minutės ji lankytoją nuveda į minėtos viešųjų ryšių agentūros interneto puslapį. Dauguma aktorės gerbėjų pasibaisėjo tokiu neetišku agentūros elgesiu ir viliasi, kad po šio žingsnio ji subankrutuos.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis