Nejaugi Cameron Diaz išteka?

„Galiu ištekėti tik kino filme. Vedybos man niekada nebuvo svarbios, nes esu įsitikinusi, kad esame su tais žmonėmis, su kuriais turėtume būti, kai tiesiog ateina laikas su jais būti. Jei mėginsiu ką nors savintis, tiesiog užkirsiu kelią visoms kitoms galimybėms, kurios manęs dar galbūt laukia“, – tikino mus Cameron.

O ką tada reiškia neseniai ant 42 metų aktorės piršto pasirodęs auksinis žiedas, savo forma nepaprastai panašus į tuoktuvių žiedą? Kol kas galime tik spėlioti, ar Cameron sutiko tekėti už savo mylimojo, grupės „Good Charlotte“ nario muzikanto Benji Maddeno, ar tiesiog įsigijo naują juvelyrinį papuošalą.

Bet kuriuo atveju praėjusį trečiadienį aktorė (drauge su žiedu) apsilankė Los Andžele vykstančioje parodoje „Hollywood Costume“. Liudininkai pasakoja, kad ji ne tik mielai visiems demonstravo žiedą, bet ir švytėjo iš laimės.

Aišku viena: ketina tekėti ar ne, Cameron laiminga. Jau kelis mėnesius ji gyvena su Benji. Ir nors abiejų garsenybių atstovai informacijos apie sužadėtuves (o gal net vestuves?) nepatvirtino, jie jos ir nepaneigė. Tačiau vien tai, kad ši žinia pasirodė itin patikimame ir gandais nesivadovaujančiame žurnale apie garsenybes „People“, pasako viską. Bet kuriuo atveju sveikiname mūsų daugkartinę viršelio žvaigždę Cameron. O, meile, tu ir ją nugalėjai!
.

Cameron Diaz
Cameron Diaz
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis