Su kuo dabar miega Miley Cyrus?

Nori būti žvaigžde? Nesitikėk jokio privatumo. Tuo eilinį kartą įsitikino Miley Cyrus. Kad ir kaip mėgino slėptis paryčiais išsmukdama iš legendinio „Terminatoriaus“ Arnoldo Schwarzeneggerio sūnaus Patricko namų, vis tiek buvo pastebėta. Pakako vienos nuotraukos, kad visa geltonoji spauda pašėltų: oooo, tarp jų kažkas vyksta!

Pramogų kanalas E! teigia, jog paskutiniu metu Miley ir dailusis Patrickas drauge praleidžia labai daug laiko. Tik ar tai reiškia, kad turime naują garsią porelę? Be abejo, iš karto atsirado itin abiems artimas „šaltinis“, kuris teigia, jog Miley ir Patrickas tėra geri bičiuliai, kurie retkarčiais pasilieka vienas pas kitą pernakvoti. Tačiau vadinkime daiktus savais vardais: porelė praktikuoja tai, kas Vakarų pasaulyje vadinama „casual dating“, o pas mus – tiesiog santykiais (ir seksu) be įsipareigojimų.

Beje, porelė pirmą kartą susiburkavo dar 2011-aisiais (dar tada Patrickas interviu žurnalui „Details“ prisipažino, jog Miley ir tik Miley jį domina), tačiau kelyje pasitaikė Liamas Hemsworthas ir viskas nuėjo velniop. Tikimės, kad dar tada Patrickas, kaip ir jo tėtis „Terminatoriuje“, ištarė kultinę frazę „I‘ll be back“. Nes būtent taip ir padarė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis